Portal Pszczelarski

XV Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

Fragment plakatu promującego Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie. Źródło zdjęcia: swietomiodu.przemkow.npc.pl

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska wrzesień 2014 2014 Przemków Dolnośląskie Święto Miodu i Wina Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie XI Spotkanie Osób Niepełnosprawnych XII Ogólnopolski Bieg Po Miód I Rajd Rowerowy Po Wrzosowej Krainie JULIJA handmade with love Przemkowianki Przemkowska Orkiestra Dęta zespół taneczny Cykady zespół Alther Ego zespół Sekcja zespół ludowy Marzenie zespół wokalno-taneczny Mozaika Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca Łastiwoczka DE MONO

XV Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie odbędzie się w dniach 27-28 września 2014 r. Tegoroczna impreza będzie połączona z XI Spotkaniem Osób Niepełnosprawnych, XII Ogólnopolskim Biegiem Po Miód po ulicach Przemkowa oraz I Rajdem Rowerowym Po Wrzosowej Krainie, a także z pokazem mody damskiej i dziecięcej oraz koncertem zespołu DE MONO.

Program XV Dolnośląskiego Święta Miodu i Wina w Przemkowie:

27 wrzesień 2014 r. (sobota)

10:00 - XI Spotkania Osób Niepełnosprawnych

12:00 - Pod patronatem Jerzego Górskiego, mistrza świata w podwójnym triathlonie, odbędzie się XII Ogólnopolski Bieg Po Miód po ulicach Przemkowa

13:00 - I Rajd Rowerowy Po Wrzosowej Krainie o puchar proboszcza parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przemkowie

15:00 - Pokaz mody damskiej i dzieciętej: JULIJA handmade with love

15:30 - Występ artystyczny zespołu ludowego Przemkowianki

16:00 - Konkurs miodowy

16:30 - Koncert Przemkowskiej Orkiestry Dętej

17:30 - Występ artystyczny zespołu tanecznego Cykady

18:30 - Występ zespołu Alther Ego

20:00 - Występ zespołu Sekcja

28 wrzesień 2014 r. (niedziela)

9:30 - 11:00 - Msza Święta ekumeniczna w kościele prawosławnym pw. Michała Archanioła  w Przemkowie z udziałem: Księży Proboszczów parafii rzymsko-katolickich, prawosławnej, grecko-katolickiej, krajowych duszpasterzy pszczelarzy, pocztów sztandarowych związków i kół pszczelarzy oraz gości honorowych

11:00 - 11:30 - Przemarsz uczestników święta wraz z orkiestrą i pocztami sztandarowymi do Parku Miejskiego

11:30 - Powitanie gości honorowych i uczestników święta połączone z okolicznościowymi przemówieniami, podsumowaniem konkursu "Wzorowa Pasieka" i "Wzorowe Gospodarstwo Pasieczne" Dolnego Śląska w 2014 roku oraz ogłoszeniem wyników konkursu na najlepszy "Miód Wrzosowy z Borów Dolnośląskich" oraz miody odmianowe oferowane podczas święta

13.30 - 14:30 - Występ artystyczny zespołu ludowego Marzenie

14:30 - 15:30 - Występ zespołu wokalno-tanecznego Mozaika

15:30 - 17:00 - Występ artystyczny Łemkowskiego Zespołu Pieśni i Tańca Łastiwoczka

17:00 - Przerwa techniczna, w której trakcie można będzie zakupić produkty pszczele

19:00 - Występ gwiazdy wieczoru - zespołu DE MONO

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz również:

XIX Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XVIII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XVII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XVI Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

Jan Wójcik zwycięzcą konkursu Wzorowa Pasieka Dolnego Śląska

XIV Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

Jan Wójcik zwycięzcą konkursu Wzorowa Pasieka Dolnego Śląska
Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3825

Komentarze z forum pszczelarskiego

factis

2014-08-26 10:40:50

Czekamy zatem na wieści, czym tym razem Przemków nas zaskoczy :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.