Portal Pszczelarski

XVIII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

Źródło informacji i plakatu: przemkow.pl/index.php/swieto-miodu-i-wina/408-xviii-dolnoslaskiego-swieta-miodu-i-wina-w-przemkowie

wydarzenie pszczelarskie pszczelarstwo dolnośląskie wrzesień 2017 2017 Przemków XVIII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie to wydarzenie pszczelarskie o bogatej tradycji. W tym roku (2017) odbędzie się już po raz 18-ty. Podobnie jak w latach ubiegłych, wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele imprez, które rokrocznie przyciągają wielu uczestników.

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. XVIII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie:

22.09.2017 r. (piątek)

11:00 - Święto Młodzieży Wrzosowej Krainy w Przemkowskim Ośrodku Kultury (przegląd twórczości szkolnej)

16:00 - II Turniej Brydżowy Par o Czarkę Miodu w Zespole Szkół w Przemkowie

 

23.09.2017 r. (sobota)

10:00

- XIV Spotkania Osób Niepełnosprawnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Przemkowie

- IV Rajd Rowerowy po Wrzosowej Krainie o puchar Proboszcza Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przemkowie

12:00 - XV Ogólnopolski Bieg po Miód po ulicach Przemkowa z udziałem osób niepełnosprawnych pod patronatem Jerzego Górskiego, Mistrza Świata w podwójnym triathlonie

15:00 - Parada motocykli w ramach Spotkania Motocyklistów

15:30 - Występ zespołu ZBB

16:15 - Występ Angeliki Maszczak

16:30 - Występ zespołu wokalno-tanecznego Mazaika

17:30 - Występ zespołu ludowego Marzenie

18:15 - Koncert Przemkowskiej Orkiestry Dętej

19:15 - Występ zespołu Sekcja

19:45 - Pokaz Zumby Mireli Łagowskiej

20:30 - Występ zespołu Dr Maniana

 

24.09.2017 r. (niedziela)

9:30 - Msza Święta w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przemkowie z udziałem: Księży Proboszczów parafii rzymsko-katolickich, prawosławnej, grecko-katolickiej, krajowych duszpasterzy pszczelarzy, pocztów sztandarowych, związków i kół pszczelarzy oraz gości honorowych święta

11:00 - Przemarsz uczestników święta wraz z orkiestrą dętą i pocztami sztandarowymi do Parku Miejskiego

11:30 - Powitanie gości honorowych i uczestników święta połączone z okolicznościowymi przemówieniami, podsumowaniem konkursu Wzorowa Pasieka i Wzorowe Gospodarstwo Pasieczne Dolnego Śląska w 2017 roku oraz ogłoszeniem wyników konkursu na najlepszy Miód Wrzosowy z Borów Dolnośląskich oraz miody odmianowe oferowane podczas święta

13:30 - Pokaz mody Julija handmade with love

14:00 - Występ taneczny zespołu Cykady

15:00 - Występ Łastiwoczka, Łastiwczata, Coolbaba, Sestry Boczniewicz

19:00 - Występ gwiazdy wieczoru - zespołu Video

 

W niedzielę 24 września odbędzie się również zbiórka krwi w ramach akcji "Krew daje życie". Aby wziąć w niej udział należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zobacz również:

XIX Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XVII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XVI Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XV Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XIV Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2136

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-09-14 17:46:31

Co roku Przemkowskie Święto Miodu i Wina zachęca by w nim uczestniczyć :) Szkoda, że to tak daleko od Krakowa...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.