Portal Pszczelarski

XIV Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

Na zdjęciu nagłówek plakatu informacyjnego Dolnośląskiego Święta Miodu i Wina w Przemkowie. Źródło obrazka: swietomiodu.przemkow.npc.pl

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska wrzesień 2013 2013 Przemków XIV Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie Dolnośląskie Święto Miodu i Wina Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie X Spotkanie Osób Niepełnosprawnych Spotkanie Osób Niepełnosprawnych XI Ogólnopolski Bieg Po Miód Ogólnopolski Bieg Po Miód IV Spotkanie Motocyklistów Spotkanie Motocyklistów Wzorowa Pasieka Wzorowe Gospodarstwo Pasieczne Miód Wrzosowy z Borów Dolnośląskich Przemkowska Orkiestra Dęta Bractwo Motocyklowe Przemków Nadija Mozaika Fruktaki Show Cykady Bodzio Dance Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca Łastiwoczka Lemon

Już po raz czternasty odbędzie się Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie. Ta cykliczna impreza pszczelarska, tradycyjnie odbywa się pod koniec września. Tym razem przypada na 28-29 września 2013 r.

Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie to impreza uważana za największe święto pszczelarzy na Dolnym Śląsku. Co roku jej organizatorzy gwarantują moc atrakcji sprawiając, że wszyscy którzy pojawią się wtedy w Przemkowie, z całą przyjemnością pojawiają się na kolejnych edycjach niniejszego wydarzenia pszczelarskiego.

Program imprezy: XIV Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

28 wrzesień 2013 r. (sobota)

10:00 - X Spotkanie Osób Niepełnosprawnych przy SP Nr 1 w Przemkowie

12:00 - Po ulicach Przemkowa z udziałem osób niepełnosprawnych odbędzie się XI Ogólnopolski Bieg Po Miód pod patronatem Jerzego Górskiego, mistrza świata w podwójnym triathlonie

15:00 - Parada motocykli w ramach IV Spotkania Motocyklistów organizowane przez Bractwo Motocyklowe Przemków

tymczasem na estradzie w Parku Miejskim

14:30 - Występ artystyczny zespołu ludowego Marzenie

15:00 - Pokaz miodobrania

15:30 - Magiczne show - iluzja na wesoło

16:30 - Występ artystyczny zespołu wokalno-tanecznego Mozaika

17:30 - Koncert Przemkowskiej Orkiestry Dętej

19:30 - Występ artystyczny zespołu Nadija

29 wrzesień 2013 r. (niedziela)

9:30 - Msza Święta ekumeniczna w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przemkowie z udziałem: Księży Proboszczów rzymsko-katolickich, prawosławnych i greko-katolickich, krajowych duszpasterzy, pszczelarzy, pocztów sztandarowych, związków i kół pszczelarzy oraz gości honorowych tegoż święta pszczelarskiego

11:00 - Przemarsz uczestników święta wraz z orkiestrą i pocztami sztandarowymi do Parku Miejskiego

11:30 - Powitanie gości honorowych i uczestników święta połączone z okolicznościowymi przemówieniami, podsumowaniem konkursu "Wzorowa Pasieka" i "Wzorowe Gospodarstwo Pasieczne" Dolnego Śląska w 2013 roku oraz ogłoszeniem wyników konkursu na najlepszy "Miód Wrzosowy z Borów Dolnośląskich" oraz miody odmianowe oferowane podczas święta

13:30 - Występ artystyczny Fruktaki Show

14:30 - Występ artystyczny zespołu tanecznego Cykady

15:30 - Występ artystyczny zespołu Bodzio Dance

17:00 - Występ artystyczny Łemkowskiego Zespoły Pieśni i Tańca Łastiwoczka

19:30 - Występ artystyczny gwiazdy wieczoru - zespołu Lemon

Ponadto, podczas obydwu dni XIV Dolnośląskiego Święta Miodu i Wina w Przemkowie organizatorzy zapewniają bogatą ofertę handlową i gastronomiczną, wesołe miasteczno Jan Novy oraz stoiska rękodzielników i wytwórców produktów lokalnych.

Zobacz również:

XIX Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XVIII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XVII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XVI Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

XV Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 7006

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.