Portal Pszczelarski

Jan Wójcik zwycięzcą konkursu Wzorowa Pasieka Dolnego Śląska

Na zdjęciu: Jan Wójcik, zwycięzca konkursu Wzorowa Pasieka Dolnego Śląska. Źródło zdjęcia: piechowice.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2444

XV Dolnośląskie Święto Wina i Miodu w Przemkowie Dolnośląskie Święto Wina i Miodu w Przemkowie Wzorowa Pasieka Dolnego Śląska Jan Wójcik

Jak co roku, podczas Dolnośląskiego Święta Wina i Miodu w Przemkowie odbywa się finał konkursu "Wzorowa Pasieka Dolnego Śląska". W tym roku, podobnie jak w 2009 zwyciężył pan Jan Wójcik, mieszkaniec Piechowic, który pszczelarzeniem zajmuje się od 1995 r.

Wtedy to, jak wspomina w wywiadzie dla portalu jelonka.com, kupił 3 ule, w tym dwa zasiedlone. Długo nie musiał czekać aby okazało się, że jest uczulony na jad pszczeli. W miarę upływu czasu, jego orgnizm powoli przyzwyczajał się do żądlenia, przez co malała liczba wizyt w szpitalu. Sam twierdzi, że pszczelarstwo to obecnie jego największa pasja.

A ma o co dbać! Prowadzi swoją pasiekę w Kromnowie, gdzie także zlokalizowana jest jego pracownia pszczelarska. Pasieka składa się z 50 pni pszczelich. Swoją pasją zaraża wycieczki szkolne oraz uczestników szkoleń, które prowadzi. Oprócz różnorodnego miodu sprzedaje także propolis i pyłek kwiatowy.

Warto wspomnieć, że pan Jan Wójcik w poprzednich edycjach tegoż konkursu niejednokrotnie zajmował pozycje na podium. Nic tylko pozazdrościć laureatowi tegorocznej edycji dotychczasowych sukcesów i życzyć kolejnych!

Zobacz również:

XV Dolnośląskie Święto Wina i Miodu w Przemkowie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2925

Komentarze z forum pszczelarskiego

factis

2014-11-03 08:20:40

Gratulacje! Pasja pomaga w osiąganiu sukcesów!

Lagnapis

2014-11-03 18:35:12

Gratulacje za wytrwałość i nagrodę.

michal1972

2014-11-04 07:20:10

Ciekaw jestem jakie to uczucie być stale docenianym za swoją pasję. Mnie się nie udało jeszcze dostać żadnej nagrody. Może jeszcze nie pora na mnie?:)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.