Portal Pszczelarski

I Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli

Obrazek promujący I Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli. Projekt własny na podstawie: d13yacurqjgara.cloudfront.net/users/6903/screenshots/239097/bee.png

wydarzenie pszczelarskie forum pszczelarskie konferencja pszczelarska sierpień 2014 2014 Stalowa Wola Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli Stalowa pszczoła nie istnieje Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli Pasieka Barć powiatowy lekarz weterynarii w Stalowej Woli Inspektorat Wojewódzki Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Rzeszowie Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale Państwowy Instytut Weterynarii w Puławach Hubert Karwan Grzegorz Janiec

I Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli

22 sierpnia 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli odbędzie się I Forum Pszczelarskie zatytułowane: "Stalowa pszczoła nie istnieje". Za inspirację do zorganizowania tego wydarzenia pszczelarskiego organizatorzy (naczelnik Wydziału Architektoniczno-Budowlanego i Środowiska w stalowowolskim Starostwie Powiatowym, powiatowy lekarz weterynarii w Stalowej Woli, Inspektorat Wojewódzki Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Rzeszowie oraz Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale) wskazują warsztaty dla 50 pszczelarzy, które odbyły się w pasiece "Barć" w Kamiannej.

W trakcie I Forum Pszczelarskiego w Stalowej Woli poruszone zostaną m.in. tematy dotyczące chorób pszczół i ich ochronie oraz prawnych aspektów funkcjonowania pasiek. Część wykładów zostanie wygłoszonych przez naukowców z Państwowego Instytutu Weterynarii w Puławach.

Organizatorzy zapraszają nie tylko ok. 120 pszczelarzy zrzeszonych w kilku kołach pszczelarskich z terenu powiatu, ale również pszczelarzy z całego regionu, miłośników pszczół i mieszkańców którym temat pszczelarstwa, w tym losu pszczół, nie jest obojętny.

W programie forum organizatorzy przewidzieli kiermasz, na którym będzie można skosztować i nabyć najwyższej jakości miody i inne produkty pszczele.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w I Forum Pszczelarskim w Stalowej Woli proszone są o wcześniejszą rejestrację. W tym celu należy skontaktować się z pracownikami Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli:

- Hubertem Karwanem - tel. 15 643 36 00, e-mail: h.karwan@stalowowolski.pl lub
- Grzegorzem Jańcem - tel. 15 643 36 50, e-mail: g.janiec@stalowowolski.pl 

Czytaj również:

VI Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli

V Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli - relacja z wydarzenia

V Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli

IV Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli

IV Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli - relacja z wydarzenia

III Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli

II Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli

II Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli (galeria zdjęć)

I Forum Pszczelarskie w Stalowej Woli (galeria zdjęć)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3474

Komentarze z forum pszczelarskiego

factis

2014-08-16 20:26:49

Uuu, to już się pokrywa kilka imprez ze sobą. Smutne, że się organizatorzy nie dogadali między sobą. Z drugiej strony można by zaliczyć Stalową Wolę i Maciejów bo jest właściwie dzień po dniu.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.