Portal Pszczelarski

Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

Na obrazku powyżej informacja o Regionalnym Zjeździe Pszczelarzy w Wierzchowiskach. Projekt własny na podstawie motherearthnews.com

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska czerwiec 2014 2014 Modliborzyce Wierzchowiska Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim Urząd Miejski w Modliborzycach Gminne Koło Pszczelarzy w Modliborzycach orkiestra dęta GOK Modliborzyce MEFFIS

Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim, Urząd Miejski w Modliborzycach oraz Gminne Koło Pszczelarzy w Modliborzycach organizują Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach. Odbędzie się on 22 czerwca 2014r. Podczas niniejszej imprezy odbędzie się także pokaz sprzętu pszczelarskiego oraz degustacja produktów regionalnych i pszczelich.

Program Regionalnego Zjazdu Pszczelarzy w Wierzchowiskach:

22 czerwca 2014r. (niedziela)

12:00 - 13:30 - W kościele parafialnym w Wierzchowiskach odbędzie się msza inaugurująca uroczystość. Wezmą w niej udział poczty sztandarowe pszczelarzy, Ochotniczych Straży Pożarnych i innych organizacji, a także zaproszeni goście i orkiestra dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach.

13:30 - 14:30 - Przemarsz orszaku z kościoła na plac zgrupowania, gdzie miejsce będzie miało powitanie uczestników Regionalnego Zjazdu Pszczelarzy przez Stanisława Pikułę, prezesa Gminnego Koła Pszczelarzy w Modliborzycach, oraz okolicznościowe przemówienia władz samorządowych Powiatu Janowskiego i miasta Modliborzyce.

14:30 - 17:00 - Występy grup tanecznych oraz zespołów folklorystycznych.

17:00 - 18:00 - Wykład prelegenta z Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli.

18:00 - 19:00 - Rozstrzygnięcie konkursu "Pszczoła to skarb natury" wraz z loterią matek pszczelich oraz uli korpusowych.

19:00 - 20:30 - Występ orkiestry dętej Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach.

od 20:30 - Festyn połączony z zabawą taneczną oraz koncertem zespołu MEFFIS.

 

W sprawach związanych z organizacją imprezy, prosi się o kontakt z organizatorami:

Stanisław Pikuła - 887-685-410
Michał Kuźnicki - 505-384-350

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: pszczelarzewierzchowiska.pl . Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

V Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

IV Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

III Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3739

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.