Portal Pszczelarski

IV Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

Źródło informacji: facebook.com/1607432262817896/photos/a.1664540227107099.1073741849.1607432262817896/2012706235623828/?type=3&theater

wydarzenie pszczelarskie czerwiec 2017 2017 Wierzchowiska Pierwsze IV Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach Gminne Koło Pszczelarzy w Modliborzycach

Gminne Koło Pszczelarzy w Modliborzycach, Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim oraz Gmina Modliborzyce serdecznie zapraszają wszystkich pszczelarzy i miłośników pszczół na IV Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach, który odbędzie się 4 czerwca 2017 r. w Wierzchowiskach Pierwszych.

Wydarzenie poprowadzą Elżbiera Kamińska i Jerzy Kałduś. W trakcie wydarzenia odbędzie się m.in. pokaz sprzętu pszczelarskiego, degustacja produktów pszczelich i regionalnych oraz Wesołe Miasteczko dla dzieci.

Program wydarzenia pn. IV Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach:

04.06.2017 r. (niedziela)

9:15 - Zbiórka pocztów sztandarowych i uczestników uroczystości przy Lokalnym Centrum Kultury w Wierzchowiskach Pierwszych

9:30 - Przemarsz orszaku do Kościoła parafialnego w Wierzchowiskach

10:00 - Msza święta koncelebrowana z udziałem pocztów pszczelarskich, organizacji publicznych oraz Orkiestry Dętej GOK Modliborzyce

11:30 - Powrót z kościoła na plac Lokalnego Centrum Kultury w Wierzchowiskach Pierwszych, powitanie uczestników przez Grzegorza Pyrzynę, Starostę Janowskiego, Witolda Kowalika, Burmistrza Modliborzyc oraz Stanisława Pikułę, Prezesa Gminnego Koła Pszczelarzy w Modliborzycach

12:00 - Przemówienia okolicznościowe zaproszonych gości połączone z wręczeniem odznaczeń pszczelarskich oraz dyplomów

12:30 - Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą pasiekę oraz konkursu KRUS

13:00 - Występ Teatru Tradycji PZERiI oddział Janów Lubelski z bajką "Wróżka" dla dzieci i młodzieży

13:30 - Występ Chóru Parafialnego z Wierzchowisk

14:00 - Występy grup wokalnych i folklorystycznych

17:00 - Występ Orkiestry Dętej GOK w Modliborzycach

17:30 - Rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci pt. "Pszczoła to skarb natury" oraz rozstrzygnięcie loterii pszczelarskiej

18:00 - Występ zespołu śpiewaczego Belferka z Biłgoraja

18:30 - Występ zespołu Majdaniacy

19:00 - Występ zespołu Ela i My

19:30 - Występ Orkiestry Dętej GOK w Modliborzycach

20:00 - Festyn i zabawa taneczna z zespołem POWER

 

Miejsce wydarzenia:

Zobacz również:

V Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

III Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

I Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2182

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.