Portal Pszczelarski

III Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

Fragment plakatu promującego wydarzenie pn. III Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach. Źródło: facebook.com/photo.php?fbid=1704817839760891&set=gm.1055873971117290

wydarzenie pszczelarskie maj 2016 2016 Modliborzyce Wierzchowiska Pierwsze III Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach Gminne Koło Pszczelarzy w Modliborzycach Stanisław Pikuła

Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim, Gminne Koło Pszczelarzy w Modliborzycach oraz Gmina Modliborzyce serdecznie zapraszają na "III Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach", który odbędzie się 22 maja 2016 r. w Wierzchowiskach Pierwszych. Wydarzenie poprowadzi Jerzy Kałduś.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Przemysław Czarnek, Wojewoda Lubelski oraz Sławomir Sosnowski, Wojewoda Województwa Lubelskiego.

Program wydarzenia pn. III Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach:

22.05.2016 r. (niedziela)

9:15 - Zbiórka pocztów sztandarowych i uczestników uroczystości na placy przy Lokalnym Centrum Kultury w Wierzchowiskach Pierwszych

9:30 - Przemarsz orszaku do Kościoła parafialnego w Wierzchowiskach

10:00 - Msza święta koncelebrowana, której przewodniczyć będzie ks. Wiesław Surma, Diecezjalny Duszpasterz Pszczelarzy, z udziałem pocztów pszczelarskich, organizacji publicznych oraz Orkiestry Dętej GOK Modliborzyce

11:30 - Powrót orszaku zjazdu z kościoła na plac przy Lokalnym Centrum Kultury w Wierzchowiskach Pierwszych, powitanie uczestników przez Grzegorza Pyrzynę, Starostę Janowskiego, Witolda Kowalika, Burmistrza Modliborzyc oraz Stanisława Pikułę

12:00 - Przemówienia okolicznościowe zaproszonych gości

12:30 - Wręczenie odznaczeń pszczelarskich, dyplomów oraz rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą pasiekę

12:45 - Występ Chóru Parafialnego z Wiechowisk

13:00 - Występy grup wokalnych i folklorystycznych

16:00 - Rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci pt. "Pszczoła to skarb natury" oraz rozstrzygnięcie loterii pszczelarskiej

17:00 - Występ kabaretu Pigwa Show

18:00 - Występ zespołu Majdaniacy

18:30 - Występ Orkiestry Dętej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury

19:00 - Występ kapeli Sanna

20:00 - Festyn i zabawa taneczna z zespołem Marvel

21:00 - Gwiazda wieczory - zespół Solaris

Organizatorzy zapraszają także do skorzystania z bogatej oferty sprzętu pszczelarskiego, który będzie można nabyć w trakcie wydarzenia, jak również do korzystania z degustacji produktów pszczelich i regionalnych. Dla dzieci organizatorzy przewidzieli Wesołe Miasteczko.

Miejsce wydarzenia:

Zobacz również:

IV Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach

Regionalny Zjazd Pszczelarzy w Wierzchowiskach (2014)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3515

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.