Portal Pszczelarski

XXV Krakowskie Miodobranie

Fragment oficjalnego plakatu promującego wydarzenie

wydarzenia pszczelarskie pszczelarstwo małopolskie wrzesień 2018 2018 Kraków Krakowskie Miodobranie XXV Krakowskie Miodobranie

Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich serdecznie zaprasza w dniach 7-9 września 2018 r. wszystkich pszczelarzy i miłośników pszczelarstwa na XXV Krakowskie Miodobranie! Wydarzenie, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się na Placu Wolnica na krakowskim Kazimierzu.

Organizator wydarzenia zapewnia, że nie zabraknie atrakcji do których przyzwyczaił przy poprzednich edycjach Krakowskiego Miodobrania. 25. edycja wydarzenia, poza stoiskami z naturalnymi miodami i innymi pszczelimi produktami z małopolskich pasiek, obfitować będzie m.in. w wystawę "Pszczoły mówią do nas" (dostępną od 27.08-09.09.2018 r. na Placu Wolnica), Paradę Pszczół, finał projektu "Pszczoły uczą dzieci segregacji śmieci - edycja II", pasowanie nowych adeptów sztuki pszczelarskiej czy krakowskie krwiobranie.

Program wydarzenia pn. XXV Krakowskie Miodobranie:

07.09.2018 r. (piątek)

08.09.2018 r. (sobota)

09.09.2018 r. (niedziela)

Wkrótce więcej informacji.

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zobacz również:

XXIV Krakowskie Miodobranie

XXIII Krakowskie Miodobranie

XXIII Krakowskie Miodobranie - fotorelacja (galeria zdjęć)

XXII Krakowskie Miodobranie

XXII Krakowskie Miodobranie (galeria zdjęć)

XXI Krakowskie Miodobranie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2446

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2018-07-21 09:12:49

Noooo takie informacje to ja lubię! Zwykle było w pierwszy weekend września, ale drugi też będzie ok. Może pogoda wreszcie dopisze :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.