Portal Pszczelarski

XXV Krakowskie Miodobranie

Fragment oficjalnego plakatu promującego wydarzenie

wydarzenia pszczelarskie pszczelarstwo małopolskie wrzesień 2018 2018 Kraków Krakowskie Miodobranie XXV Krakowskie Miodobranie

Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich serdecznie zaprasza w dniach 7-9 września 2018 r. wszystkich pszczelarzy i miłośników pszczelarstwa na XXV Krakowskie Miodobranie! Wydarzenie, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się na Placu Wolnica na krakowskim Kazimierzu.

Organizator wydarzenia zapewnia, że nie zabraknie atrakcji do których przyzwyczaił przy poprzednich edycjach Krakowskiego Miodobrania. 25. edycja wydarzenia, poza stoiskami z naturalnymi miodami i innymi pszczelimi produktami z małopolskich pasiek, obfitować będzie m.in. w wystawę "Pszczoły mówią do nas" (dostępną od 27.08-09.09.2018 r. na Placu Wolnica), Paradę Pszczół, finał projektu "Pszczoły uczą dzieci segregacji śmieci - edycja II", pasowanie nowych adeptów sztuki pszczelarskiej czy krakowskie krwiobranie.

Program wydarzenia pn. XXV Krakowskie Miodobranie:

07.09.2018 r. (piątek)

08.09.2018 r. (sobota)

09.09.2018 r. (niedziela)

Wkrótce więcej informacji.

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zobacz również:

XXIV Krakowskie Miodobranie

XXIII Krakowskie Miodobranie

XXIII Krakowskie Miodobranie - fotorelacja (galeria zdjęć)

XXII Krakowskie Miodobranie

XXII Krakowskie Miodobranie (galeria zdjęć)

XXI Krakowskie Miodobranie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2829

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2018-07-21 09:12:49

Noooo takie informacje to ja lubię! Zwykle było w pierwszy weekend września, ale drugi też będzie ok. Może pogoda wreszcie dopisze :)  Współpracują z portalem:

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Ogórki z miodem

Pierniczki na miodzie

Kurczak z sosem sojowym i miodem

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Miód - produkt pszczeli

Pszczelarz, a kto to taki?

Smotrawa okazała - roślina miododajna