Portal Pszczelarski

II Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2018

pszczelarstwo małopolskie wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska wrzesień 2018 2018 Brzesko Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2018 Konferencja Pszczelarska w Brzesku Koło Pszczelarzy w Brzesku Jan Ślósarz Przemysław Szeliga Albert Radwan Igor Pawłyk Radosław Piotrowski

Koło Pszczelarzy w Brzesku serdecznie zaprasza wszystkich pszczelarzy i miłośników pszczół na drugą edycję brzeskiej konferencji pszczelarskiej, która to odbędzie się 1 września 2018 r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa i kiermasz miodów oraz artykułów pszczelarskich na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku (ok 100 metrów od Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego).

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. II Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2018:

01.09.2018 r. (sobota)

9:00-10:00 - Igor Pawłyk - Izolator Chmary w ograniczaniu warrozy pszczół

10:00-11:30 - lek. wet. Radosław Piotrowski, specjalista chorób owadów użytkowych z Puław - Warroza - skuteczne sposoby zwalczania

11:30-12:00 - Wręczenie odznaczeń

12:00-13:00 - Albert Radwan - Nawłoć ostatni nektarowy pożytek pszczeli w Małopolsce a miód nawłociowy nie do końca poznane źródło witamin i minerałów

13:30-15:00 - Jan Ślósarz - Higiena w ulu warunkiem zdrowotności pszczół

15:00-16:00 - Przemysław Szeliga - Pszczoła Galicja dobra na pożytki małopolskie

 

Maksymalna liczba uczestników konferencji stanowi ok 300 osób.

Obowiązuje rejestracja miejsc poprzez kontakt telefoniczny: Janusz Filip - 604 205 654.

 

Czytaj również:

III Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2019

II Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2018 - relacja

Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2017

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1702

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2018-03-20 20:11:06

Tegoroczna konferencja zapowiada się bardzo ciekawie! Czas się na nią wybrać. Do września zleci raz dwa :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.