Portal Pszczelarski

Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2017

pszczelarstwo małopolskie wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska wrzesień 2017 2017 Brzesko Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2017 Konferencja Pszczelarska w Brzesku Koło Pszczelarzy w Brzesku Tadeusz Leśniak Zygmunt Staszewski Mykola Hribok Jacek Kostuch Jan Ślósarz

Koło Pszczelarzy w Brzesku wraz z Pogórskim Związkiem Pszczelarzy w Tarnowie serdecznie zapraszają wszystkich pszczelarzy i miłośników pszczół na Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się 2 września 2017 r. w ramach obchodów XVI Diecezjalnego Święta Chleba, w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli skorzystać z wystawy i kiermaszu miodów oraz artykułów pszczelarskich.

Program wydarzenia pszczelarskiego pn. Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2017:

02.09.2017 r. (sobota)

8:00-17:00 - Wystawa i kiermasz miodów oraz artykułów pszczelarskich (Plac Kazimierza Wielkiego w Brzesku)

9:00-16:00

- dr Stanisław Flaga - Ochrona bioróżnorodności pszczół

- mgr Tadeusz Leśniak - Pszczoła dobra - dobra czy zła?

- Prof. dr hab. Zygmunt Staszewski - Uprawa roślin miododajnych jako alternatywa dla pożytków naturalnych na przykładzie Ślazówki turyngskiej odm. Uleko

- Mykola Hribok, Prezes Bractwa RÓJ Lwów - Gospodarka pasieczna na Ukrainie

- Dopłaty do upraw roślin miododajnych ARIMAR

- mgr Jacek Kostuch - Probiotyki w zwiększeniu odporności pszczół na przykładzie preparatu Doktor EM

- Jan Ślósarz - Prawidłowa gospodarka pasieczna kluczem do zdrowia pszczół, a tworzenie odkładów sposobem na poprawę zdrowotności oraz powiększenie pasieki

- Vet Animal - Prawidłowe przeprowadzenie zabiegów leczniczo-profilaktycznych oraz badanie pszczół i czerwiu

- Lek. wet. dr W. Czaja - Zgnilec amerykański aspekty prawne - zgłaszać, leczyć, palić

 

Udział w niniejszej konferencji pszczelarskiej wymaga wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem: 604 205 654 (Janusz Filip, Prezes Koła Pszczelarzy w Brzesku)

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zobacz również:

I Konferencja Pszczelarska w Brzesku (fotorelacja z wydarzenia)

Czytaj również:

III Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2019

II Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2018

I Konferencja Pszczelarska w Brzesku - relacja z wydarzenia

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1864

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-08-27 09:10:43

Faktycznie wygląda bardzo ciekawie! Do Brzeska mam niedaleko więc do zobaczenia! :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.