Portal Pszczelarski

Wilanów Miodem Płynący 2018 - kursy pszczelarskie

Pszczelarze podczas kursu Wilanów Miodem Płynący. Autor: Piotr Zwierzchowski

wydarzenie pszczelarskie kurs pszczelarski pszczelarstwo mazowieckie 2018 Wilanów Wilanów Miodem Płynący 2018 Wilanów Miodem Płynący Pasieka Ule Króla Kamil Baj Pszczelarium

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką pszczelarską na dwa kursy pszczelarskie zaplanowane na 2018 rok w Warszawie.

Oba kursy obejmują zarówno część szkoleniową, jak i warsztatową w pasiece Ule Króla. Zajęcia będą prowadzone przez Kamila Baja z Pszczelarium.

Koszt udziału w kursie to 50 zł za każde zajęcia lub 400 zł za wszystkie, przy płatności z góry.

 

Harmonogram kursu podstawowego w ramach projektu Wilanów Miodem Płynący 2018:

- 18 marca 2018 r. - Życie pszczół i praca pszczelarza

- 15 kwietnia 2018 r. - Co się dzieje w ulu wiosną?

- 29 kwietnia 2018 r. - Wszystko o matce, czyli królowej

- 27 maja 2018 r. - Pszczele produkty

- 17 czerwca 2018 r. - Jak rozmnażać rój?

- 15 lipca 2018 r. - Jak zorganizować miodobranie?

- 12 sierpnia 2018 r. - Jak leczyć chore pszczoły?

- 2 września 2018 r. - Jak przygotować ul do zimy?

- 30 września 2018 r. - ABC własnej pasieki 

 

Harmonogram kursu średniozaawansowanego w ramach projektu Wilanów Miodem Płynący 2018:

Kurs średniozaawansowany obejmować będzie zajęcia praktyczne, przeplatane teorią na wybrane zagadnienia. Odbędzie się w terminach:

- 18 marca 2018 r.

- 8 kwietnia 2018 r.

- 20 maja 2018 r.

- 10 czerwca 2018 r.

- 8 lipca 2018 r.

- 12 sierpnia 2018 r.

- 9 września 2018 r.

- 14 października 2018 r.

- 4 listopada 2018 r.

 

Organizator: 

Piotr Zwierzchowski
tel. 785 504 805
e-mail: pzwierzchowski@muzeum-wilanow.pl

Czytaj również:

Wilanów Miodem Płynący 2021 - kurs pszczelarski

Wilanów Miodem Płynący 2020 - kursy pszczelarskie

Wilanów Miodem Płynący 2017 - kurs pszczelarski

 

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3642

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.