Portal Pszczelarski

Wilanów Miodem Płynący 2017 - kurs pszczelarski

Źródło informacji: wilanow-palac.pl/wilanow_miodem_plynacy_kurs_pszczelarski_1_kwietnia.html

wydarzenie pszczelarskie kurs pszczelarski pszczelarstwo mazowieckie 2017 Wilanów Wilanów Miodem Płynący 2017 Wilanów Miodem Płynący Pasieka Ule Króla Kamil Baj Pszczelarium

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pszczołami, ochroną ich bytu, zakładaniem i profesjonalnym prowadzeniem pasieki na kurs pszczelarski, który startuje 1 kwietnia 2017 r. i obejmuje 12 praktycznych spotkań, aż do 8 października 2017 r.

Uczestnicy wilanowskiego kursu pszczelarskiego mogą wziąć udział zarówno w całym kursie, jak i w wybranych spotkaniach. Koszt udziału w całym kursie wynosi 500 zł, a za pojedyncze zajęcia - 50 zł.

Zajęcia prowadzone będą w salach warsztatowych oraz w pasiece Ule Króla zlokalizowanej w ogrodzie. Uczestnicy kursu podzieleni będą na dwie osobne grupy, które obie poprowadzi Kamil Baj z Pszczelarium.

Program kursu pszczelarskiego pn. Wilanów Miodem Płynący 2017

- 1 kwietnia 2017 r. - Jak zostać pszczelarzem?

- 8 kwietnia 2017 r. - Jak przygotować ul do sezonu?

- 29 kwietnia 2017 r. - Jak wygląda codzienność pszczół?

- 30 kwietnia 2017 r. - Jak roją się pszczoły?

- 28 maja 2017 r. - Jak wyhodować dobrą pszczelą matkę?

- 25 czerwca 2017 r. - Jak rozmnażać rój?

- 9 lipca 2017 r. - Jak zorganizować miodobranie?

- 23 lipca 2017 r. - Jak leczyć chore pszczoły?

- 13 sierpnia 2017 r. - Jak korzystać z dobrodziejstwa pszczół?

- 3 września 2017 r. - Jak przygotować ul do jesieni?

- 10 września 2017 r. - Jak dokarmiać pszczoły?

- 8 października 2017 r. - Jak przygotować pszczoły do zimowego snu?

 

Miejsce wydarzenia:

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Stanisława Kostki Potockiego 10/16
02-958 Warszawa

Organizator: 

Piotr Zwierzchowski
tel. 785 504 805
e-mail: pzwierzchowski@muzeum-wilanow.pl

Zobacz również:

Wilanów Miodem Płynący 2021 - kurs pszczelarski

Wilanów Miodem Płynący 2020 - kursy pszczelarskie

Wilanów Miodem Płynący 2017 - fotorelacja

Wilanów Miodem Płynący 2018 - kursy pszczelarskie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 4526

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lukasz_Baniak

2017-03-25 11:52:06

Wszystko fajnie, dobra idea, cena też w miarę ok, ale powiedzcie mi dlaczego Kamil Baj? To gość, który moim zdaniem ani nie ma gadanego, ani nie robi nic wyjątkowego. Nie można było pomyśleć o kimś bardziej doświadczonym, albo promować kogoś kto się lepiej wypowiada (ma tzw. "lepsze gadane")? Widziałem jego wystąpienie na tedx i jak dla mnie, jeżeli tak ma wyglądać prowadzenie i zachęcanie do pszczelarstwa w jego wykonaniu, to ja się na to nie piszę. Poprawcie mnie jeżeli coś się u niego zmieniło.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.