Portal Pszczelarski

VI Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku

Źródło informacji i plakatu: wyszkow.pl/festiwalkamienczyk/index.php/95-przedstawiamy-program-vi-edycji-festiwalu-miodu-i-chleba

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie sierpień 2017 2017 Kamieńczyk VI Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku Powiatowe Koło Pszczelarzy w Wyszkowie

Burmistrz Wyszkowa wraz z Powiatowym Kołem Pszczelarzy w Wyszkowie serdecznie zapraszają na VI edycję Festiwalu Miodu i Chleba w Kamieńczyku. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w niedzielę 6 sierpnia na Rynku Tadeusza Kościuszki w Kamieńczyku.

W trakcie imprezy odbędą się m.in.:

- warsztaty pieczenie chleba

- konkursy, gry i zabawy nie tylko dla najmłodszych

- wybór produktu VI Festiwalu Miodu i Chleba w Kamieńczyku

- prezentacja Powiatowego Koła Pszczelarzy w Wyszkowie

- degustacje produktów regionalnych

- możliwość nabycia produktów na stoiskach wystawienniczych

- dzień otwarty w Muzeum Etnograficzno-Historycznym

 

Program wydarzenia pn. VI Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku:

6.08.2016 r. (niedziela)

12:00 - Msza święta w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kamieńczyku

13:30

- Uroczyste otwarcie festiwalu

- Muzyka country "Droga na Ostrołękę"

14:45 - Występy zespołów pieśni i tańca: "Wyszkowiacy", "Nadbużanie", "Złote Lata"

16:30 - Kapela Praska

19:00 - Zabawa taneczna pod chmurką z zespołek ALT

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Zobacz również:

VII Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku

V Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku

IV Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3628

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.