Portal Pszczelarski

IV Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku

Baner promujący wydarzenie pn. IV Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku. Źródło: wyszkow.pl/festiwalkamienczyk

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie sierpień 2015 2015 Kamieńczyk IV Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku Powiatowe Koło Pszczelarzy w Wyszkowie

Burmistrz Wyszkowa serdecznie zaprasza na IV Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku, który to odbędzie się 2 sierpnia 2015 r. na Rynku Tadeusza Kościuszki w Kamieńczyku. Wydarzeniu towarzyszyć będzie impreza z okazji 130-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieńczyku.

Program wydarzenia pn. IV Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku:

2.08.2016 r. (niedziela)

11:00 - Msza święta w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kamieńczyku (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6)

12:45 - Uroczysty Apel na Rynku Tadeusza Kościuszki w Kamieńczyku połączony z powitaniem gości, przemówieniami zaproszonych gości, meldunkiem, hymnem państwowym, nadaniem odznaczeń na sztandar OSP w Kamieńczyku oraz wręczeniem odznaczeń, wyróżnień i podziękowań

14:00 - Uroczyste otwarcie IV Festiwalu Miodu i Chleba w Kamieńczyku

Podczas imprezy:

- będą bawić gości Jacek Kawalec i zespół Loola

- wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Oberek"

- wystąpi Zespół Folklorystyczny "Ustronie"

- odbędzie się pokaz sprzętu OSP

- odbędą się warsztaty pieczenia chleba

- odbędą się konkursy tematyczne i sprawnościowe oraz gry i zabawy dla dzieci

- będzie można udać się na dzień otwarty do Muzeum Etnograficzno-Historycznego

- wysłuchać prezentacji Powiatowego Koła Pszczelarzy w Wyszkowie

- będzie można degustować produkty regionalne oraz skorzystać z bogatej oferty wystawienniczej

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Miejsce wydarzenia:

Rynek Tadeusza Kościuszki
07-220 Kamieńczyk

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

VII Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku

VI Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku

V Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2473

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.