Portal PszczelarskiII Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2018

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku 2018 udostępnionymi przez Pana Janusza Filipa.

Czytaj więcej:

II Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2018 - relacja

Miody z pasieki Nowina. Autor zdjęcia: Filip JanuszRozpoczęcie Konferencji Pszczelarskiej przez Burmistrza Grzegorza Wawryke. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko Babik Sabat. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko firmy Burnat. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko pszczelarzy Brzeskiego Koła Pszczelarzy. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko Koła Pszczelarzy w Brzesku podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko z miodami brzeskich pszczelarzy podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie medalu im. ks. Jana Dzierżona podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak przez Prezesa Pogórskiego Związku Leszka Bodziocha wraz z Prezesem Koła Brzesko Januszem Filipem podczas II Konferencji Pszczelarskiej w BrzeskuWykład Igora Pawłyka podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWykład Radosława Piotrowskiego podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszPodczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku można było nabyć miody od lokalnych pszczelarzy. Autor zdjęcia: Filip Janusz

Liczba wyświetleń galerii: 2484

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.