Portal Pszczelarski


II Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2018

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku 2018 udostępnionymi przez Pana Janusza Filipa.

Czytaj więcej:

II Konferencja Pszczelarska w Brzesku 2018 - relacja

Miody z pasieki Nowina. Autor zdjęcia: Filip JanuszRozpoczęcie Konferencji Pszczelarskiej przez Burmistrza Grzegorza Wawryke. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko Babik Sabat. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko firmy Burnat. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko pszczelarzy Brzeskiego Koła Pszczelarzy. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko Koła Pszczelarzy w Brzesku podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszStoisko z miodami brzeskich pszczelarzy podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie medalu im. ks. Jana Dzierżona podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWręczenie odznak przez Prezesa Pogórskiego Związku Leszka Bodziocha wraz z Prezesem Koła Brzesko Januszem Filipem podczas II Konferencji Pszczelarskiej w BrzeskuWykład Igora Pawłyka podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszWykład Radosława Piotrowskiego podczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku. Autor zdjęcia: Filip JanuszPodczas II Konferencji Pszczelarskiej w Brzesku można było nabyć miody od lokalnych pszczelarzy. Autor zdjęcia: Filip Janusz

Liczba wyświetleń galerii: 2933  Współpracują z portalem:

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Metody oceny stopnia inwazji Varroa destructor

Varroa destructor - znaczenie i rys historyczny

Pszczoła miodna. Klasyfikacja, występowanie i ewolucja

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Puchowa owsianka na różanym mleku

Miód z dziką różą

Pancakes cytrynowe z miodem