Portal Pszczelarski

II Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. II Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim. Źródło obrazka i informacji: minscypszczelarze.pl/

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska marzec 2016 2016 Mińsk Mazowiecki Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Mińskiej Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim II Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim Zbigniew Lipiński Krystyna Pohorecka Dariusz Teper Cezary Kruk

Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Mińskiej w Mińsku Mazowieckim zaprasza na kolejną, drugą odsłonę Mazowieckiej Konferencji Pszczelarskiej w Mińsku Mazowieckim "Pomóżmy pszczołom przetrwać". Ta odbędzie się 13 marca 2016 r w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Budowlanej 4.

Program wydarzenia pn. II Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim:

13.03.2016 r. (niedziela)

8:00-8:45 - Rejestracja uczestników konferencji 

8:45-9:15 - Uroczyste rozpoczęcie Konferencji 

9:15-11:15 - dr Zbigniew Lipiński: "Sposoby ochrony kondycji rodzin pszczelich w warunkach skażenia i ubożenia pastwiska pszczelego" 

11:15-11:30 - Przerwa kawowa 

11:30-13:20 - dr Krystyna Pohorecka: "Problematyka inwazji roztoczy V. destructor w krajowych pasiekach, w świetle aktualnych wyników badań" 

13:20-14:00 - Obiad 

14:00-15:30 - dr Dariusz Teper: "Analiza pyłkowa - jedno z najważniejszych badań jakościowych miodów" 

15:30-15:40 - Przerwa kawowa 

15:40-16:40 - mgr inż. Cezary Kruk: "Jak prawidłowo unasienić matkę pszczelą" 

16:40-17:00 - Panel dyskusyjny 

17:00 - Zakończenie konferencji 

Udział w II Mazowieckiej Konferencji  Pszczelarskiej w Mińsku Mazowieckim jest bezpłatny. 

Każdy z uczestników może skorzystać z obiadu w cenie 15 zł. Wpłaty na obiad przyjmowane są do 10.03.2016 r. na numer konta: Bank BGŻ 81 2030 0045 1170 0000 0493 8670 

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w konferencji proszone są o potwierdzenie przybycia najpóźniej do dnia 10 marca 2016 r. na e-mail: minscypszczelarze@minscypszczelarze.pl  
lub telefonicznie: 607 578 478. 

W trakcie wydarzenia przewidziana jest m.in. wystawa sprzętu pszczelarskiego, książek o tematyce pszczelarskiej oraz roślin miododajnych. 

Zobacz również:

IV Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

III Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2568

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.