Portal Pszczelarski

III Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Źródło informacji i plakatu: minscypszczelarze.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=23&Itemid=56

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska marzec 2017 2017 Mińsk Mazowiecki III Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim Eugeniusz Marciniak Zbigniew Lipiński Marek Podlewski

Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Mińskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejną, trzecią edycję konferencji pszczelarskiej w Mińsku Mazowieckim. Ta odbędzie się w sobotę 11 marca 2017 r. w Zespole Szkół Budowlanych nr 1 (ul. Budowlana 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki).

Program wydarzenia pn. III Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim:

11.03.2017 r. 

8:00-8:45 - Rejestracja uczestników konferencji

8:45-9:15 - Oficjalne rozpoczęcie konferencji

9:15-11:15 - ks. dr Eugeniusz Marciniak - Produkty pszczele w profilaktyce i lecznictwie

11:15-11:30 - Przerwa kawowa

11:30-13:30 - dr hab. Zbigniew Lipiński - Problemy z prawidłowym zimowaniem pszczół

13:30-14:00 - Przerwa obiadowa

14:00-15:30 - mgr Marek Podlewski - Biologiczne podstawy gospodarki pasiecznej

15:30-15:35 - Przerwa kawowa

15:35-17:00 - mgr Marek Podlewski - Prawidłowy rozwój wiosenny receptą na udany sezon pszczelarski

17:00 - Oficjalne zakończenie konferencji

 

Oficjalny plakat konferencji pszczelarskiej: 

Zobacz również:

IV Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

II Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2649

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.