Portal Pszczelarski

Pszczelarze z RKP BARĆ w Bielińcu wsparli akcję charytatywną 2022

pszczelarstwo podkarpackie akcja pszczelarska Regionalne Koło Pszczelarzy BARĆ w Bielińcu Wacław Piędel Pasieka na ogrodzie Małgorzata Sudoł

W dniu 20 sierpnia 2022 roku Pasieka na ogrodzie należąca do Małgorzaty Sudoł i Wacława Piędel z Regionalnego Koła Pszczelarzy "BARĆ" w Bielińcu wzięła udział w akcji charytatywnej dla ośmioletniej chorej dziewczynki Kasi, która potrzebuje środków na operację. Akcja była przeprowadzona w 350. rocznicę bitwy pod Narolem. Pod pałacem Łosiów odbyła się rekonstrukcja jednej z 10 bitew stoczonych podczas wyprawy hetmana wielkiego koronnego Jana III Sobieskiego na czambuły tatarskie. 

Natomiast w dniu 28 sierpnia 2022 roku Regionalne Koło Pszczelarzy "BARĆ’" wzięło udział w konkursie kulinarnym "Grzybowe smaki", który odbył się podczas XVII edycji imprezy plenerowej "GRZYBY HARASIUKI 2022" otrzymując wyróżnienie. Na swoim stoisku pszczelarze oferowali zarówno produkty pszczele takie jak: miód, pierzgę, pyłek, świece woskowe, ciasta na bazie miodu, przetwory z dodatkiem miodu i nalewki na miodzie. Produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Zobacz również:

Grzyby Harasiuki 2022 (galeria zdjęć)Liczba wyświetleń artykułu: 117

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem

Ser twarogowy z miodem i orzechami

Ciasto orzechowe z miodem

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Opowiemy faktów full, jak w biznesie działa ul

O co chodzi w BeePower!?

BeePower! w Polsce i za granicą