Portal Pszczelarski

W Siemiatyczach rozdano 500 sadzonek drzew miododajnych

pszczelarstwo podlaskie akcja pszczelarska projekt Miodek rośliny miododajne

W ramach zorganizowanego w Siemiatyczach projektu "Miodek", Burmistrz Miasta oraz Marszałek Województwa Podlaskiego rozdali mieszkańcom blisko 500 sadzonek drzewek miododajnych. W ten sposób władze miasta pragną zwrócić uwagę na problemy owadów zapylających oraz przyczynić się do ratowania pszczół.

Akcja rozdawania sadzonek młodych lip, klonów, jabłoni, śliw i dereni odbyła się 30 kwietnia 2018 roku przy Urzędzie Miasta Siemiatycze. Między godziną 14:00 a 17:00 każda zainteresowana osoba mogła wybrać odpowiednią dla siebie roślinkę do zasadzenia we własnym ogródku. Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta, celem projektu "Miodek" jest przede wszystkim promocja życia w zgodzie z naturą oraz promowanie szacunku wobec środowiska naturalnego. Akcja cieszyła się zainteresowaniem mieszkańców, ponieważ rozdano blisko 500 sadzonek.

Burmistrz Miasta Siemiatycze dodaje, iż planowane jest również umieszczenie na terenie miasta 5 uli. Jeden z nich będzie pełnił funkcje edukacyjną. Mieszkańcy i wszyscy zainteresowani będą mieli bowiem możliwość obserwowania życia rodziny pszczelej za pośrednictwem strony internetowej.

Opracowano na podstawie:

Siemiatycze, Projekt MIODEK – sadzonki rozdane, https://siemiatycze.eu/pl/aktualnosci/item/3285-projekt-miodek-sadzonki-rozdane.html, Data publikacji: 2018.04.30, Data odczytu: 2018.05.08

Czytaj również:

Projekt Miodek w Siemiatyczach. Będzie można podglądać pracę pszczółLiczba wyświetleń artykułu: 1135

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.