Portal Pszczelarski

W pierwszym dniu przekroczono budżet programu WFOŚiGWwT

Pszczelarz usuwający pszczoły z ramki.

pszczelarstwo kujawsko-pomorskie Ochrona Bioróżnorodności na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018 dofinansowanie pasieki

W trakcie pierwszych kilku godzin przyjmowania wniosków w ramach programu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu "Ochrona Bioróżnorodności na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018" złożono wnioski na łączną kwotę przekraczającą zaplanowany budżet.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu rozpoczął nabór wniosków na dofinansowanie zakupów na rzecz zwiększenia populacji pszczół. Planowany termin zakończenia przyjmowania wniosków to 28.02.2018 roku, jednak - jak informuje organ - już w pierwszym dniu zarejestrowano wnioski o wartości przekraczającej przewidziany budżet.

Z informacji udostępnionych stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wynika, iż już w dniu rozpoczęcia przyjmowania wniosków, tj. 15 stycznia 2018 roku, między 7:00 a 13:00 zarejestrowano aż 134 wnioski, których łączna wartość wynosiła 668 915 złotych. Budżet programu wynosi jedynie 500 tysięcy złotych, więc już w pierwszych kilku godzinach złożono wnioski przekraczające tę kwotę.

Pracownicy Funduszu informują, że w tym momencie następuje weryfikacja formalna wniosków i jeżeli wartość tych zatwierdzonych przekroczy przewidzianą kwotę dofinansowania, nabór wniosków zostanie wstrzymany przed terminem.

Opracowano na podstawie:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, Ważna informacja dla zainteresowanych Programem Priorytetowym ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018!, http://www.wfosigw.torun.pl/aktualnosc-332-wazna_informacja_dla_zainteresowanych.html, Data publikacji: 2018.01.15, Data odczytu:2018.01.16

Czytaj również:

Ochrona bioróżnorodności poprzez działania na rzecz zwiększenia populacji pszczół 2018 - zasadyLiczba wyświetleń artykułu: 1048

Komentarze z forum pszczelarskiego

Antoni

2018-01-21 08:39:55

Czyli zapotrzebowanie na środki było bardzo duże. Nie rozumiem tylko przedwczesnego skończenia przyjmowania zgłoszeń. Nie powinni zrobić jakiejś listy rezerwowych?

eryk16

2018-01-22 13:11:50

Tego chyba jeszcze nie było, żeby tak szybko rozeszły się pieniądze. Oby tylko zostały dobrze spożytkowane...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.