Portal Pszczelarski

Jarosław Gerczak gościem programu Czas Reportażu 2015

Jarosław Gerczak w swojej pasiece. Źródło: youtube.com/watch?v=lDribjQ_fgE

pszczelarstwo opolskie wywiad z pszczelarzem pszczelarz z Moszczanki Jarosław Gerczak

Opolski oddział TVP3 9 lipca 2015 roku wyelitował program Czas Reportażu, którego głównym bohaterem był Jarosław Gerczak, pszczelarz z Moszczanki (powiat prudnicki, województwo opolskie). 

Podczas emisji odcinka zatytułowanego "Moje pszczoły", podzielił się z telewidzami informacjami na temat tego, skąd się wzięła u niego pasja do pszczół, jakie były jego początki w pasiece oraz... dlaczego ma dwie rodziny. 

 

Już 18 stycznia 2018 r. pan Jarosław Gerczak ponownie będzie gościem TVP3 Opole. Około godziny 7:00, dzięki niemu, telewidzowie poznają tajniki pszczelarzenia, problemy na jakie natrafia pszczelarz w swojej pracy oraz najpiękniejsze momenty, które towarzyszą pszczelarzowi podczas pracy przy pszczołach.

Czytaj również:

Wywiad z Jarosławem Gerczakiem i Agatą Lubak w TVP3 Opole 2018

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1609

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2018-01-15 20:01:29

Widać, że pszczelarz z pasją! Szkoda, że w Krakowie nie odbiera TVP3 Opole bo chętnie bym oglądnął. Może jakieś nagranie będzie dostępne później w internecie. Jak ktoś by coś wiedział to proszę o link!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.