Portal Pszczelarski

Jarosław Gerczak gościem programu Czas Reportażu 2015

Jarosław Gerczak w swojej pasiece. Źródło: youtube.com/watch?v=lDribjQ_fgE

pszczelarstwo opolskie wywiad z pszczelarzem pszczelarz z Moszczanki Jarosław Gerczak

Opolski oddział TVP3 9 lipca 2015 roku wyelitował program Czas Reportażu, którego głównym bohaterem był Jarosław Gerczak, pszczelarz z Moszczanki (powiat prudnicki, województwo opolskie). 

Podczas emisji odcinka zatytułowanego "Moje pszczoły", podzielił się z telewidzami informacjami na temat tego, skąd się wzięła u niego pasja do pszczół, jakie były jego początki w pasiece oraz... dlaczego ma dwie rodziny. 

 

Już 18 stycznia 2018 r. pan Jarosław Gerczak ponownie będzie gościem TVP3 Opole. Około godziny 7:00, dzięki niemu, telewidzowie poznają tajniki pszczelarzenia, problemy na jakie natrafia pszczelarz w swojej pracy oraz najpiękniejsze momenty, które towarzyszą pszczelarzowi podczas pracy przy pszczołach.

Czytaj również:

Wywiad z Jarosławem Gerczakiem i Agatą Lubak w TVP3 Opole 2018

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1844

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2018-01-15 20:01:29

Widać, że pszczelarz z pasją! Szkoda, że w Krakowie nie odbiera TVP3 Opole bo chętnie bym oglądnął. Może jakieś nagranie będzie dostępne później w internecie. Jak ktoś by coś wiedział to proszę o link!  Współpracują z portalem:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Rola murarki ogrodowej w uprawach sadowniczych

Ciasto czekoladowe z miodem - przepis

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.) - Podstawowe informacje

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Kontrola jakości miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Skład miodu