Portal Pszczelarski

Jarosław Gerczak gościem programu Czas Reportażu 2015

Jarosław Gerczak w swojej pasiece. Źródło: youtube.com/watch?v=lDribjQ_fgE

pszczelarstwo opolskie wywiad z pszczelarzem pszczelarz z Moszczanki Jarosław Gerczak

Opolski oddział TVP3 9 lipca 2015 roku wyelitował program Czas Reportażu, którego głównym bohaterem był Jarosław Gerczak, pszczelarz z Moszczanki (powiat prudnicki, województwo opolskie). 

Podczas emisji odcinka zatytułowanego "Moje pszczoły", podzielił się z telewidzami informacjami na temat tego, skąd się wzięła u niego pasja do pszczół, jakie były jego początki w pasiece oraz... dlaczego ma dwie rodziny. 

 

Już 18 stycznia 2018 r. pan Jarosław Gerczak ponownie będzie gościem TVP3 Opole. Około godziny 7:00, dzięki niemu, telewidzowie poznają tajniki pszczelarzenia, problemy na jakie natrafia pszczelarz w swojej pracy oraz najpiękniejsze momenty, które towarzyszą pszczelarzowi podczas pracy przy pszczołach.

Czytaj również:

Wywiad z Jarosławem Gerczakiem i Agatą Lubak w TVP3 Opole 2018

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1929

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2018-01-15 20:01:29

Widać, że pszczelarz z pasją! Szkoda, że w Krakowie nie odbiera TVP3 Opole bo chętnie bym oglądnął. Może jakieś nagranie będzie dostępne później w internecie. Jak ktoś by coś wiedział to proszę o link!  Współpracują z portalem:

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Krem bananowo-owsiany z miodem

Klasyczna truskawka z miodem

Kiwi w cieście z miodem rzepakowym

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.