Portal Pszczelarski

[Współpraca] Pszczelarz szuka pracy.


Witam, jestem 44 letnim pszczelarzem z wieloletnim doświadczeniem na dużych pasiekach i ośrodkach inseminacji matek.
Jestem Ukraińcem, ale biegle władam językiem polskim i rosyjskim oraz rozumiem angielski i serbski. Jestem osobą nie palącą, nie nadużywającą alkoholu ani innych używek. Jestem zdyscyplinowany i zmotywowany do pracy.
Szukam pracy przy pszczołach na terenie polski i poza jej granicą. Posiadam prawo jazdy kategoria B, przyjmę prace od zaraz.

mail: pravosudja.net@gmail.com
Tel/Viber/Telegram: +38 067 141 12 54
Rostyslav.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1679

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (17 Lipca 2020)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:



  Współpracują z portalem:

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

III Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia

IV Konferencja KD Pszczółka - podsumowanie wydarzenia

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Naleśniki ze skórką cytrynową i pyłkiem pszczelim

Kutia wigilijna z miodem pitnym

Kaczka po mazursku

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych