Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam ulik - transportówka


Sprzedam nieużywany uniwersalny ulik weselno - odkładowy, dzielony ruchomą przegrodą, podwójny dla dwóch rodzinek na ramkę warszawsko poszerzaną. Posiadam 5 szt. Cena 100zł/szt. Uniwersalność ulika polega na jego wszechstronnym zastosowaniu w pasiece również jako transportówka o pojemności 6 ramek, rojnica na zdjęty rój, przechowanie dwóch matek pszczelich zapasowych oraz dwóch odkładów np. z matecznikami lub z matką jednodniówką do unasiennienia. Dużą zaletą są małe gabaryty, waga i łatwość transportu pszczół. Posiadają wentylację w dennicy i powałce. Cena okazyjna za 5 sztuk 450 zł. + koszty wysyłki lub odbiór osobisty w Słupnie.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1372

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (08 Kwietnia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:



  Współpracują z portalem:

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016