Portal Pszczelarski

Podstawowy kurs o pszczołach i pszczelarstwie (3/5) 2015/2016

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie Podstawowy kurs o pszczołach i pszczelarstwie - Mielec 2015/2016

wydarzenie pszczelarskie kurs pszczelarski styczeń 2016 2016 Mielec Podstawowy kurs o pszczołach i pszczelarstwie Powiatowe Koło Pszczelarzy w Mielcu

Powiatowe Koło Pszczelarzy w Mielcu serdecznie zaprasza wszystkich pszczelarzy oraz osoby zainteresowane życiem pszczół na bezpłatny Podstawowy kurs o pszczołach i pszczelarstwie. Kurs będzie prowadzony przez doświadczonych pszczelarzy z regionu Mieleckiego i podzielony będzie na 5 spotkań (wykładów), podczas których będą omawiane różne, bardzo ciekawe i istotne tematy.

Trzeci z pięciu wykładów niniejszego Podstawowego kursu o pszczołach i pszczelarstwie odbędzie się 16 stycznia 2016 r. (sobota) w godzinach 12:00 - 14:30.

Przewidziany wykład został zatytułowany: Prace w pasiece w ciągu całego roku.

Kurs odbędzie się w sali "na dole" Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu (al. Niepodległości 7, 39-300 Mielec).

Kolejny wykład przewidziany jest na 23 stycznia 2016 r.

Kontakt z organizatorami:

Eugeniusz Streb: 604 216 183

Zbigniew Kamiński: 608 890 147

Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz również:

Podstawowy kurs o pszczołach i pszczelarstwie (1/5) 2015/2016

Podstawowy kurs o pszczołach i pszczelarstwie (2/5) 2015/2016

Podstawowy kurs o pszczołach i pszczelarstwie (4/5) 2015/2016

Podstawowy kurs o pszczołach i pszczelarstwie (5/5) 2015/2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autora



Liczba wyświetleń artykułu: 2493

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!




  Współpracują z portalem:

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie

Kontrowersje z życia pszczół - zaproszenie na wykład otwarty

Zadrzechnia fioletowa (Xylocopa violacea L.) - pszczoła samotnica

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Pstrąg z miodem w sosie orzechowym

Lekko miodowa sałatka z ogórków i czerwonej cebuli

Koktajl 3 razy M (Melon, Mango, Miód)

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Skład miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Właściwości i zastosowanie miodu