Portal Pszczelarski

Wykład pszczelarski - Apiterapia w medycynie regeneracyjnej 2017

Źródło informacji: facebook.com/events/1242590589142363/

wydarzenie pszczelarskie wykład pszczelarski pszczelarstwo opolskie marzec 2017 2017 Kietrz Apiterapia w medycynie regeneracyjnej 2017 Koło Pszczelarzy w Głubczycach Artur Stojko

Koło Pszczelarzy w Głubczycach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład pszczelarski prof. dr hab. Artura Stojko pt. "Apiterapia w medycynie regeneracyjnej". Wykład odbędzie się 4 marca 2017 r. (sobota) o godzinie 16:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kietrzu (województwo opolskie, powiat głubczycki). 

Wstęp na wykład wolny.

Miejsce wydarzenia:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kietrzu
ul. Wojska Polskiego 20
48-130 Kietrz

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autora



Liczba wyświetleń artykułu: 2498

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!




  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Wigilijne łazanki na bogato

Majowy miodek z mniszka lekarskiego

Bigos staropolski na winie z miodem

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Sałatka kobieca Keep smiling z miodem

Panna cotta z miodem i orzechami włoskimi

Sałatka z kalafiora z miodem

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele