Tag "Wilanów Miodem Płynący 2021"
Artykuły
Wilanów Miodem Płynący 2021 - kurs pszczelarski
Kurs pszczelarski w Warszawie 2021 Marcin Balana
Galerie
Forum
Pasujące tematy:
Brak pasujących tematów.
Pasujące kategorie:
Brak pasujących kategorii.
Brak pasujących tematów.
Brak pasujących kategorii.
Najnowsze ogłoszenia:
Ostatnio na forum:
Współpracują z portalem:
Partner serwisu
Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.
Konsultant serwisu
Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.
autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com
Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.
Partner serwisu
Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org