Tag "Proceedings of the Royal Society B"
Galerie
Forum
Pasujące tematy:
Brak pasujących tematów.
Pasujące kategorie:
Brak pasujących kategorii.
Brak pasujących tematów.
Brak pasujących kategorii.
Najnowsze ogłoszenia:
Ostatnio na forum:
Współpracują z portalem:
Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya
Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.
Autor artykułów
Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.
Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku
Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.
Autorka tekstów
Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)