Portal Pszczelarski

Natalia Kuświk Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

62-800

Numer licencji weterynaryjnej:

30075638

Zakres prowadzonej działalności:

produkcja nieprzetworzonych produktów pszczelich pozyskanych z własnej pasieki




Inne pasieki w okolicy:

Agnieszka Spychała Franciszek Kalafarski Józef Fornalski Iwona Pilarska Jerzy Mikusiński Robert Gołębiewski Janusz Wiśniewski Tomasz Sitko Jan Katarzyniak Andrzej Gołębiewski Zenon Wiśniewski Adam Gołębiowski

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Pieczone owoce z miodem i płatkami owsianymi

Gruszkowo-jabłkowy mus szarlotkowy

Ciasto orzechowe z miodem

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Placki bananowo-owsiane z miodem

Krem bananowo-owsiany z miodem

Miodowa owsianka

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Jak zbudować ul Dadanta? - przygotowanie do budowy oraz korpus gniazdowy

Metody poławiania pyłku pszczelego

Linia pszczół cau: W