Portal Pszczelarski

Gospodarstwo Pasieczne Gojło Andrzej Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

11-200

Numer licencji weterynaryjnej:

28015602

Zakres prowadzonej działalności:

sprzedaż produktów pszczelich- miód




Inne pasieki w okolicy:

Gospodarstwo PasiecznePod Bukami Roman Kornas Pasieka Eko Wiesław i Anna Różńscy Gospodarstwo Pasieczne Józef Zysk Bartnik Mazurski Agnieszka i Robert Pucer Gospodarstwo Pasieczne Arkadiusz Potymko Gospodarstwo Pszczelarsko- Sadownicze mgr Stanisław Swat Pasieka MALY MIŚ'' Ewa i Jan Adamowicz Miody Warmii Artur Rudzicz Tylman Bożena Pasieka Siedlisko Marta Wysokińska Pasieka Irena i Bernard Marcinkowscy Leśna Pasieka Pracownicza Andrzej Zglec

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)

  Ostatnio na forum:



  Współpracują z portalem:

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Wsparcie rynku produktów pszczelich w latach 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019 - koszty podlegające refundacji oraz podmioty uprawnione do składania projektów

Praca na etat a pasieka do 80 pni

Pasieki powyżej 80 rodzin pszczelich - formy opodatkowania

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

IV Konferencja KD Pszczółka - podsumowanie wydarzenia

Skuteczna ochrona roślin bezpieczna dla owadów zapylających

Michał Piątek Dochodowa pasieka - książka dla pszczelarzy

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Gruszkowo-jabłkowy mus szarlotkowy

Ser twarogowy z miodem i orzechami

Słodka sałatka z kurczakiem

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Pstrąg z miodem w sosie orzechowym

Kaczka duszona z miodem w sosie pomarańczowym na czerwonej kapuście

Kluski leniwe w sosie maślano-miodowym