Portal Pszczelarski

Gospodarstwo Pasieczne Paweł Spyra Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

43-178

Numer licencji weterynaryjnej:

24085623

Zakres prowadzonej działalności:

produkty pszczele nieprzetworzone - miód




Inne pasieki w okolicy:

Rudolf Zawadzki Gospodarstwo Pasieczne Piotr Wowra Gospodarstwo Pasieczne Alojzy Pająk Gospodarstwo Pasieczne Henryk Muszer Gospodarstwo Pasieczne Jan Olesz Pasieka ,,Maja'' Jan Tarka Stefan Zyza Gospodarstwo Pasieczne Henryk Swoboda Gospodarstwo Pasieczne Jan Słupik Gospodarstwo Pasieczne Zygmunt Twardzik Gospodarstwo Pasieczne Józef Sojka Gospodarstwo Pasieczne Marian Grzegorzek

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Bananowe chipsy z miodem

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Nalewka jaśminowa z miodem

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie