Portal Pszczelarski

Teresa i Krzysztof Przeborowscy Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

16-500

Numer licencji weterynaryjnej:

20095610

Zakres prowadzonej działalności:

miód, pierzga, pyłek, propolis




Inne pasieki w okolicy:

Eugeniusz Klimaniec Jolanta i Piotr Witkowscy Marian Krutul Jolanta Bagińska Stanisław Truchan Cezary Sielawa Franciszek Januszko Stanisław Żabicki Gertruda Zarzecka Zdzisław Gobczyński Bolesław Totczyk Sygit Jerzy Czernialis

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)

  Ostatnio na forum:



  Współpracują z portalem:

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Ryż cytrynowy z miodem

Pstrąg z miodem w sosie orzechowym

Kaczka duszona z miodem w sosie pomarańczowym na czerwonej kapuście

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Podział miodów pitnych

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Koszty pośrednika handlu produktów pszczelich

Obowiązki pszczelarza na koniec roku podatkowego

Opodatkowanie pasieki do 80 rodzin pszczelich