Portal Pszczelarski

PASIEKA BARĆ Krzysztof Baranowski Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

48-100

Numer licencji weterynaryjnej:

16025621

Zakres prowadzonej działalności:

Produkcja i sprzedaż bezpośrednia nieprzetworzonych produktów pszczelich




Inne pasieki w okolicy:

Jerzy Kozłowski Małgorzata Hosnowska Agata Lubak Pasieka Kietlice Zdzisław Kaliniak i Urszula Pirch Domalewski Marek Janina Małko Grzegorz Bożemski Gospodarstwo Rolne Pasieka Róża nad Ostrą Krzysztof Papuga Bogdan Smolorz i Mariola Orlecka Leszek Zieliński Stanisława Bulas

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Ewelina Rękawek

Ewelina Rękawek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga pysznewege.com

Copywriter z zawodu, górołaz i kucharka z zamiłowania, wegetarianka z przekonania.

Sałata rzymska z mandarynkami i ogórkiem

Szpinak z gruszką, pomarańczą i miodem

Zimowy torcik z żurawiną i kremem z białej czekolady

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych