Portal Pszczelarski

Gospodarstwo Pszczelarskie Marek Wroński Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

21-044

Numer licencji weterynaryjnej:

06175618

Zakres prowadzonej działalności:

sprzedaż miodu i produktów pszczelich




Inne pasieki w okolicy:

Gospodarstwo Pszczelarskie Andrzej Grzegorczyk Gospodarstwo Pszczelarskie Mateusz Kurek Gospodarstwo Pszczelarskie Jerzy Szpot Gospodarstwo Pszczelarskie Tadeusz Pasieczny Gospodarstwo Pszczelarskie Tadeusz Miszczuk Gospodarstwo Pszczelarskie Stanisław Nowak Marek Rożek Gospodarstwo Pszczelarskie Leszek Kostecki Gospodarstwo Pszczelarskie Jerzy Brzyszko Krzysztof Szczepański Gospodarstwo pszczelarskie Zdzisław Piskor Gospodarstwo Pasieczne Stępniak Zygmunt Czesław

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Bananowe chipsy z miodem

Wigilijne łazanki na bogato

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Krem bananowo-owsiany z miodem

Puchowa owsianka na różanym mleku

Marchewkowe naleśniki z miodem

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Szaszłyki z marynatą miodową

Skrzydełka z miodem i chili

Wiosenna sałata ze szpinakiem i winegretem czosnkowo-miodowym