Portal Pszczelarski

„Sprzedaż bezpośrednia miodu” Zdzisław Walusiak Wróć do całej mapy

jestem właścicielem, chcę uzupełnić dane

Adres pasieki:

22-510

Numer licencji weterynaryjnej:

06045627

Zakres prowadzonej działalności:

sprzedaż produktów pszczelich: miód, kit pszczeli pozyskanych z pasiek będących w posiadaniu producenta • konsumentowi końcowemu w miejscach prowadzenia sprzedaży bezpośredniej, w tym znajdujących się na terenie gospodarstw rolnych • konsume




Inne pasieki w okolicy:

Andrzej Suwała „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Franciszek Mazurkiewicz Andrzej Suwała Jan Rydzanicz „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Paradowski Czesław „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Król Janusz Jerzy Luty Edmund Wojciszko „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Krzysztof Piłat „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Stanisław Niedźwiedź „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Krzysztof Brożek „Sprzedaż bezpośrednia miodu” Czesław Neczaj

(Dane wszystkich pasiek/pszczelarzy zaczerpnięte ze strony Inspekcji Weterynaryjnej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego i umieszczone za wiedzą i zgodą wydawcy)



  Współpracują z portalem:

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 2.

Konferencja Współczesne Uwarunkowania Zarządzania Środowiskiem

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Lekko miodowa sałatka z ogórków i czerwonej cebuli

Wieprzowe polędwiczki miodowo-musztardowe

Marlenka - ciasto z miodem

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim