Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Zapisy na ule jednościenne z sosny wejmutki


Drogi Miłośniku/Miłośniczko Pszczół!

Przyjmujemy zapisy na ule i elementy składowe uli. Aby zamówić zadzwoń do nas tel.: 792 765 500; 793 765 500 lub napisz biuro/at/bzyki.com.

Ule z sosny wejmutki są:
- lekkie,
- ciepłe - dobre właściwości izolacyjne,
- trwałe – wejmutka bez konserwowania wytrzymuje do 50 lat, nie wypacza się,
- naturalne i dobre dla pszczół – nie ma zdrowszego materiału na ul dla pszczół, jak drewno.
Dodatkowo:
- ule jednościenne bezfelcowe ułatwiają szybkie przeglądy, nie gnieciemy pszczół, tak jak w ulach felcowych,
- niska ramka to, nowoczesna gospodarka w pszczelarstwie i uzyskiwanie więcej miodu, przy krótkich pożytkach, operowanie jedną ramką w pasiece oszczędza czas i pieniądze,
- trzymanie pszczół na dennicach osiatkowanych pomaga w wymianie powietrznej, na wiosnę pomaga by pszczoły się nie roiły, a w zimie by nie było wilgoci która zabija pszczoły.

Sosna wejmutka to idealny materiał na ule.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4009

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Września 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.