Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wraz z pszczołami oraz ramkami - Kołobrzeg


Witam !
Posiadam do sprzedanie ule wraz z pszczołami oraz ramkami. Ule znajdują się na terenie Kołobrzegu w woj. Zachodniopomorskim. Cena za sztukę 350 PLN. Posiadam do sprzedania 40 szt. W razie pytań proszę o kontakt pod nr telefonu
603 938 416
Poniżej zdjęcia uli:
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/1.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/2.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/3.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/4.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/5.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/6.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/7.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/8.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/9.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/10.jpg
szpila.no-ip.biz/MyWeb/photo/pp/11.jpg
szp

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1666

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Kwietnia 2014)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.