Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miodarka Ręczno-Elektryczna 4 Ramkowa Nierdzewna Miodziarka


Lokalizacja:
Jaśliska,
woj. podkarpackie
Pokaż na mapie

wicerej_pl
Tel.: 607258129
wicerejinfo@gmail.com

Wyślij wiadomość

Posiadam w sprzedaży nową Miodarkę, Miodziarkę Ręcznno-Elektryczną na 4 Ramki. Wysokiej jakości miodarka, miodziarka, wirówka do miodu ręczno-elektryczna 4 ramkowa diagonalna uniwersalna na ramki: Wielkopolskie, Ostrowskiej, Dadant, Warszawska Poszerzana, Warszawska Zwykła itp., wykonana w całości ze stali nierdzewnej AISI 304, kwasoodpornej. Miodarka jest kompletna posiada podstawę oraz pokrywy.

• Miodarka posiada napęd ręczno-elektryczny. Napęd ręczny z hamulcem umożliwia pracę w warunkach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. W miodarce dodatkowo zastosowany jest napęd elektryczny wraz ze sterownikiem 12V oraz 220V. Napęd elektryczny posiada płynną regulację obrotów, czas pracy wirowania miodu oraz obroty silnika w prawo.


• Może pracować za równo na zasilaniu prądem sieciowym 220V, jak i zasilaniu prądem z akumulatora 12V.

• Kosz miodarki , wykonany z prętów nierdzewnych AISI 304, kwasoodpornych, rozmieszczonych w sposób zabezpieczający ramki przed wyłamywaniem się plastrów podczas wirowania.

• Bęben wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Dno bębna miodarki w kształcie stożka jest odpowiednio wzmocnione i usztywnione – ułatwia spływ miodu do końca.

• Zawór klapkowy ze stali nierdzewnej ( stal AISI 304)- wspawany do bębna na wysokości dna ułatwia spływ miodu (nic nie pozostaje w urządzeniu).


• Pokrywa przeźroczysta, wykonana z pleksi, odporna na uderzenia, dająca możliwość obserwowania procesu wirowania bez konieczności otwierania miodarki i narażania się na niebezpieczeństwo kontaktu z wirującym koszem.

• Podstawa miodarki stanowiąca dodatkowe usztywnienie dla zbiornika, montowana po całej jego długości, została pomalowana proszkowo.

Wymiary:

Wysokość kosza miodarki – 44,5 cm

Szerokość kosza miodarki - 34 cm

Wysokość całkowita miodarki z podstawa - 100 cm.

Wysokość zbiornika/bębna – 58 cm

Średnica zbiornika/bębna – 60 cm

Moc silnika - 115W

Zasilanie silnika - 12V lub 220V w zestawie.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt

Istnieje możliwość wysyłki na wskazany adres.

Więcej sprzętów i akcesoriów pszczelarskich w na naszej stronie: wicerej.pl

Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń: dyfuzor, podkarmiaczki, skrzynki transportowe, poduszki ocieplające do uli, rękawice pszczelarskie, odstojniki, miodarki, topiarki do wosku, dłuta, podkurzacze, topiarki, kraty odgrodowe i inne sprzęty

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 208

Dodano (29 Kwietnia 2024)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Pierniczki na miodzie

Ciasteczka imbirowe z miodem

Ogórki z miodem

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich