Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miodarka Elektryczna 4 Kasetowa Nierdzewna Automat Wirówka


CENA 4699 zł

Posiadam w sprzedaży nową Miodarkę Elektryczną 4 Kasetową ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Wysokiej jakości miodarka elektryczna 4 kasetowa AUTOMAT na ramki: Wielkopolskie Gniazdowe, ½ Wielkopolskie, ½ Ostrowskiej oraz Ostrowskiej Gniazdowe, Automatycznie Obracane kasety ułatwiają wirowanie miodu ponieważ nie potrzeba wyciągać ramek i przekładać aby odwirować drugą stronę. Automat (program) sam odwraca kasety co umożliwia o wiele szybsze odwirowanie miodu.

Miodarka jest kompletna, posiada podstawę oraz pokrywy.

• Miodarka wyposażona jest w napęd elektryczny, który posiada płynną regulację obrotów, czas pracy wirowania miodu oraz obroty silnika w prawo lub lewo.
Może pracować za równo na zasilaniu prądem sieciowym 220V, jak i zasilaniu prądem z akumulatora 12V.

• Kosz miodarki (kasety) , wykonany z prętów nierdzewnych AISI 304, kwasoodpornych, rozmieszczonych w sposób zabezpieczający ramki przed wyłamywaniem się plastrów podczas wirowania.

• Bęben wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Dno bębna miodarki w kształcie stożka jest odpowiednio wzmocnione i usztywnione – ułatwia spływ miodu do końca.

• Zawór klapkowy ze stali nierdzewnej ( stal AISI 304)- wspawany do bębna na wysokości dna ułatwia spływ miodu (nic nie pozostaje w urządzeniu).

• Pokrywa przeźroczysta, wykonana z pleksi, odporna na uderzenia, dająca możliwość obserwowania procesu wirowania bez konieczności otwierania miodarki i narażania się na niebezpieczeństwo kontaktu z wirującym koszem.

• Podstawa miodarki stanowiąca dodatkowe usztywnienie dla zbiornika, montowana po całej jego długości, została pomalowana proszkowo.

• Miodarka posiada zamontowane dodatkowo uchwyty boczne ułatwiające transport (przenoszenie urządzenia).


Wymiary:

Wysokość całkowita miodarki z podstawą – 110cm

Wysokość zbiornika/bębna – 73cm

Średnica zbiornika/bębna – 70cm

Wysokość kasety – 45cm

Szerokość kasety – 28cm

Grubość kasety – 5cm

Moc silnika - 115W

Zasilanie silnika - 12V lub 220V w zestawie.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 319

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Marca 2024)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 1.

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Wigilijne łazanki na bogato

Bananowe chipsy z miodem

Majowy miodek z mniszka lekarskiego