Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Matki pszczele przezimowane z 2023r


Sprzedam przezimowane zapasowe matki pszczele z 2023r. Nasza pasieka od wielu lat specjalizuje się w wychowie matek. Matki kraińskie F1 linii S lub linii Prima po reproduktorkach pochodzących z Pasiek Zarodowych w Kocierzowach , Mellifera z Siedlec . Matki znakowane lakierem. Transport w plastikowych klateczkach wraz ze świtą pszczół, klateczki w kartonowych pudełkach z odpowiednią wentylacją. Matki unasienione czerwiły od czerwca 2023r . Cena 80 zł. Koszt przesyłki 16 zł, lub odbiór osobisty. W celu zamówienia proszę o telefon 781471129.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 401

Dodano (24 Lutego 2024)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Kuba

Kuba

Autor przepisów i bloga Kuba w kuchni (z małą pomocą Mamy)

Jeden z najmłodszych kucharzy w Polsce. Ma 5 lat. Bardzo lubi pływać, śpiewać, czytać i rysować.

Babeczki orzechowo-bananowe z polewą miodową

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę