Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miodarka automatyczna 6 kasetowa uniwersalna elektryczna wirówka


Cena: 6539 zł.
Nasz sklep pszczelarski www.wicerej.pl

Nasz sprzęt zakupić można na dotacje

Miodarka 6 Kasetowa Uniwersalna Elektryczna, Wirówka Miodziarka Automatyczna Automat na 6 Kaset ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Miodarka wysokiej jakości elektryczna na 6 kaset przystosowana do każdego rodzaju ramek:

Dadant
Wielkopolskich
Warszawskich Poszerzanych
Warszawskich Zwykłych
Ostrowskiej
Langstroth

Zaletą Miodarki są automatycznie obracane kasety (za pomocą automatycznego programu ramki odwracają się samoczynnie), co znacząco ułatwia i skraca czas pracy. Nie ma potrzeby ręcznego przekładania ramek, w celu odwirowania ich drugiej strony - program automatycznie odwraca kasety.

Zasilanie silnika - akumulator 12V lub podłączenie do prądu sieciowego 220V

Miodarka posiada Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa CE, który wymagany jest dla maszyn i urządzeń zasilanych elektrycznie.

Miodarka jest kompletna - posiada podstawę oraz pokrywy.

Miodarka wyposażona w sterownik cyfrowy z programami do wyboru. Czas oraz tryb wirowania w programach można dostosować pod swoje indywidualne potrzeby.

Wirówka zbudowana jest z:

Kosza miodarki wykonanego z nierdzewnych kwasoodpornych prętów (AISI 304), które rozmieszczone są tak, aby zabezpieczyć ramki przed wyłamywaniem się plastrów w trakcie wirowania.
Bębna wykonanego ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Dno bębna posiada kształt stożka, dzięki czemu miód spływa łatwiej do podstawionego naczynia (stożek ułatwia spływanie miodu do końca).
Zaworu klapkowego wykonanego ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Zawór jest wspawany do bębna na wysokości dna, dzięki czemu miód spływa praktycznie do ostatniej kropli.
Przeźroczystej pokrywy wykonanej z pleksi. Pokrywa jest odporna na uszkodzenia i wytrzymała. Pozwala obserwować cały proces wirowania miodu.
Podstawy miodarki pomalowanej proszkowo. Podstawa zamontowana na całej długości miodarki, co stanowi jej dodatkowe usztywnienie i wzmocnienie.
Dodatkowych uchwytów bocznych, które ułatwiają transport urządzenia.

Wymiary miodarki wirówki do miodu 4 kasetowej automatycznej:

Wysokość całkowita miodarki z podstawą – 110cm
Wysokość zbiornika/bębna – 73cm
Średnica zbiornika/bębna – 87cm
Wysokość kasety – 44,5cm
Szerokość kasety – 34cm
Grubość kasety – 5cm
Moc silnika - 350W
Zasilanie silnika - 12V lub 220V w zestawie.

Istnieje możliwość wysyłki na wskazany adres dowolnej ilości
Zapraszam do naszego sklepu internetowego wicerej.pl
Nasza oferta obejmuje: miodarki, topiarki do wosku, stoły do odsklepiania ramek, odstojniki do miodu, wanienki do odsklepiania, bluzy pszczelarskie, kombinezony, rękawice, kapelusze pszczelarskie, dłuta, podkurzacze, dyfuzory, podkarmiaczki, zasuwki, poławiacze pyłku, widelce do odsklepiania, sita do miodu, kraty odgrodowe i wiele innych.

Wysyłka sprzętu na terenie ca

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 158

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (02 Stycznia 2024)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Historia pasieki rodzinnej Netczuków

Zabezpieczenie pszczoły murarki (Osmia rufa L.) przed zimą

Hodowla murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)