Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Nierdzewny Stojak Podstawa pod odstojnik 150L-300L Stal nier


Cena: 190 zł.
Nasz sklep pszczelarski online wicerej.pl

Posiadamy w sprzedaży nowe nierdzewne podstawki stojaki pod odstojniki. Stojak (Podstawa) wykonany ze stali nierdzewnej stanowi podstawę pod odstojniki o pojemności od 150L do 300L.
Stojak nada się również jako podstawa pod urządzenia innego typu o pojemności od 150L do 300L, jak na przykład miodarki 4 ramkowe, kremownice do miodu.

Stojak ten idealnie nadaje się pod odstojniki z naszej oferty o pojemności:
-150 litrów
-250 litrów

Stojak może zarówno służyć pod odstojniki oraz urządzenia innego typu. Umożliwia wygodniejsze korzystanie z tych urządzeń. Dzięki niemu istnieje możliwość łatwiejszej obsługi urządzeń zwłaszcza odstojników, np. możliwość wygodniejszego rozlewu miodu.

Materiał: Stal nierdzewna
Szerokość: 55,5 x 55,5 x 55,5cm
Wysokość : 31cm
Waga: około 3,80kg

Istnieje możliwość wysyłki na wskazany adres dowolnej ilości
Zapraszam do naszego sklepu internetowego wicerej.pl
Nasza oferta obejmuje: miodarki, topiarki do wosku, stoły do odsklepiania ramek, odstojniki do miodu, wanienki do odsklepiania, bluzy pszczelarskie, kombinezony, rękawice, kapelusze pszczelarskie, dłuta, podkurzacze, dyfuzory, podkarmiaczki, zasuwki, poławiacze pyłku, widelce do odsklepiania, sita do miodu, kraty odgrodowe i wiele innych.

Wysyłka sprzętu na terenie całego kraju.

Na każdy zakupiony towar udzielamy gwarancji. Wystawiamy faktury VAT. Nasz sprzęt można zamawiać na dotacje UE ARiMR

Zdjęcia zostały wykonane przez firmę FHU WICEREJ, stanowią jej własność, opatrzone są znakami wodnymi oraz logiem firmy. Zdjęcia przedstawiają realny wygląd produktu. Produkty innych sprzedawców z naszymi zdjęciami, na których brak jest naszych znaków wodnych i logo firmy wicerej, oznaczają nielegalną kopię naszych zdjęć przez innych sprzedawców.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 128

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (27 Listopada 2023)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Ciasteczka imbirowe z miodem

Pierniczki na miodzie

Ogórki z miodem

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll