Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Podwójne Sito do Miodu Śr. 20cm Okrągłe Wypukłe ocynkowane


Cena: 38 zł.
Zapraszam do naszego sklepu internetowego wicerej.pl

Posiadam w sprzedaży nowe podwójne sito okrągłe do miodu o średnicy 20cm, wykonane ze stali ocynkowanej, dzięki czemu jest wytrzymałe i niezawodne. Składa się z cedzidła górnego o szerokich, większych oczkach oraz sita dolnego o drobniejszych, gęściej rozłożonych oczkach. Dodatkowo dolny filtr posiada rozszerzony wspornik.

Filtr jest niezbędnym i wygodnym narzędziem, który ułatwia prace podczas miodobrania. Sito przeznaczone jest do mechanicznego oczyszczania miodu podczas jego zlewania do pojemnika. Usuwa resztki wosku i inne zanieczyszczenia. Składa się z sita górnego o większych oczkach zatrzymującego duże zanieczyszczenia jak utopione pszczoły, części plastrów czy odsklepiny woskowe oraz z dolnego sita o gęstszej siatce, która zatrzymuje drobniejsze zanieczyszczenia.

Średnica : 20cm

Istnieje możliwość wysyłki na wskazany adres.
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt
Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń: dyfuzor, podkarmiaczki, skrzynki transportowe, poduszki ocieplające do uli, rękawice pszczelarskie i inne

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 78

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (03 Listopada 2023)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Marchewkowe naleśniki z miodem

Dyniowe drożdżowe z awokado

Placki bananowo-owsiane z miodem

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Konfitura z melona z imbirem i miodem

Surówka z kiszonej kapusty z miodem i pomarańczą

Ser Brie w cieście francuskim z dodatkiem miodu