Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Wytwornica Pary do Topiarki, Elektryczna Parownica 4L


Cena: 199 zł.
Zapraszam do naszej hurtowni pszczelarskiej sklepu pszczelarskiego wicerej.pl

Posiadamy w sprzedaży nową elektryczną wytwornice pary. Elektryczna parownica stosowana jest do topiarki do wosku i pozwala na szybki wytop wosku metodą parową.
Zbiornik wytwornicy posiada pojemność 4 litrów oraz wyposażony jest w element grzejny o mocy 2 kW, który nagrzewa się w 10 minut i zapewnia 80 minut ciągłej pary z jednego napełnienia. Bardzo ważne jest, aby w trakcie pracy kontrolować poziom wody w wytwornicy. Nie można dopuścić do sytuacji, w której poziom wody w parownicy jest zbyt niski (poniżej minimum), ponieważ w ten sposób można uszkodzić urządzenie. Należy zachować ostrożność w trakcie korzystania z parownicy, ponieważ istnieje ryzyko poparzenia gorącą parą wodną.


Działanie urządzenia jest bardzo proste: Przewód parowy dołączony do parownicy należy podłączyć do otworu topiarki oraz do parownicy, następnie parownice należy wypełnić wodą do dopuszczalnego poziomu tj. 4L i zakręcić otwór wlewu wody. W dalszej kolejności podłączyć wytwornice do prądu, aby nagrzać wodę, a kosz topiarki wypełniony suszem włożyć do topiarki i przykryć szczelnie pokrywą. Woda w parownicy osiągając punkt wrzenia odparowuje i wytwarzając parę. Dzięki temu do pojemnika podstawionego pod otwór spływowy topiarki spływa roztopiony wosk.

Specyfikacja techniczna:
Pojemność – 4L
Moc - 2000W (2kW)
Jedno napełnienie zapewnia 80 minut wytwarzania ciągłej pary z urządzenia
Zasilanie - 230V/50Hz
Długość przewodu parowego 3,5m

Istnieje możliwość wysyłki na wskazany adres.
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt
Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń: dyfuzor, podkarmiaczki, skrzynki transportowe, poduszki ocieplające do uli, rękawice pszczelarskie, bluzy pszczelarskie, kombinezony pszczelarskie, topiarki do wosku, stoły do odsklepiania, miodarki, dłuta, druty, wanienki do odsklepiania i inne

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 126

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (17 Października 2023)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Żurawina z miodem i wanilią

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Ciasteczka lekko miodowe

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie