Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam miód z Ukrainy


Sprzedam miód z Ukrainy 7,5 zł za kg. Miód posiada wszystkie badania i certyfikaty,jest dopuszczony do obrotu w UE.Jest bardzo dobry jakościowo i smakowo, bez żadnych zanieczyszczeń i domieszek.Posiadamy w sprzedaży miód akacjowy, rzepakowy, lipowy, gryczany oraz wielokwiatowy. Inne odmiany również, na zamówienie.Miód pochodzi z wyłącznie z czystych rejonów Ukrainy. Możemy sprzedawać hurtowo do 300 ton miesięcznie.Sprzedaż z magazynu w Polsce.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 21611

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (19 Czerwca 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.