Portal Pszczelarski

[Współpraca] Praca dla osoby z pasją do pszczół


POZNAJ NAS!

LOCKUS SP. Z O.O. to firma typu Call Center z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku i najróżniejszymi projektami firm, dla których jesteśmy w kontakcie z ich Klientami. Znajdujemy się na ul. Skarżyńskiego 14.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w branży pszczelarskiej

Jest to infolinia wychodząca i przychodząca: sprzedaż produktów branży pszczelarskiej, przeprowadzanie ankiet i kampanii promocyjnych. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy, chociaż chętnie spotkamy się z osobami, które coś wiedzą o pszczółkach :)

Marka została zbudowana na pasji do pszczelarstwa wyniesionej z domu rodzinnego. Od ponad 25 lat tworzymy zespół ludzi kreatywnych, nie bojących się nowych wyzwań, realizujących swoje największe projekty na światową skalę.

CO DOSTANIESZ OD NAS :

· Grafik w godzinach 8:00- 16:00

· Pełną dostępność i wsparcie doświadczonej kadry przez cały czas swojej pracy

· Stawkę 30zł/h

· Szkolenia i coachingi

· Kartę Multisport i opiekę medyczną

· Młody i przyjazny zespół, super atmosferę

· Okazjonalne eventy, konkursy i wiele innych

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI :

· Jesteś rozmowny, otwarty na kontakt z ludźmi

· Masz ambicje i jesteś zmotywowany

· Sprawnie poruszasz się po komputerze i w internecie

· Szukasz pracy w luźnej atmosferze i bez sztywnego dresscode

Czekamy na Twoje CV!

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Lockus Sp. z o.o., w celu realizacji aktualnego oraz przyszłego procesu rekrutacji. Rozumiem, że mogę w każdym momencie wycofać swoją zgodę.”

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2216

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Września 2023)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:



  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.