Portal Pszczelarski

[Sprzedam] sprzedajemy 3 tony miodu z różnych kwiatów(latvia)


Cześć!

Mam nadzieję, że czujesz się dobrze. Chciałbym podzielić się ciekawą ofertą, która może Cię zainteresować. Z radością informuję, że jestem gotów zaoferować Państwu 3 tony miodu z różnych kwiatów z Łotwy. Nasz miód jest selekcjonowany i produkowany tak, aby zapewnić wysoką jakość i wspaniały smak.

Ten jakościowy miód oferuję w dobrej cenie - tylko 14 zł za kilogram. Aby zamówienie było jeszcze wygodniejsze oferuję pakowanie w wiaderka 28kg. Ten pakiet został zaprojektowany, aby spełnić Twoje największe potrzeby w zakresie przechowywania.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz bliżej przyjrzeć się naszym miodom, chętnie zaproponuję możliwość spotkania na miejscu. Można umówić się na spotkanie w celu omówienia życzeń i wymagań dotyczących handlu detalicznego oraz sprawdzenia, jak możemy pomyślnie współpracować.

Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli uzgodnić dogodny dla Ciebie dzień i godzinę. Jestem przekonany, że nasz miód może być świetną propozycją dla Państwa potrzeb.

Dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że wkrótce się odezwę!

Z szacunkiem,
[Rissard Kizlo]
[+371 26 856 502]
[karos0336@gmail.com]

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 693

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (07 Sierpnia 2023)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Właściwości i zastosowanie miodu

Skład miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Targi Pszczelarskie "Wiosna w Pasiece" 2015

W Polsce jest coraz mniej pszczół. Owady te można ratować poprzez tworzenie kwiatowych ogrodów i stosowanie naturalnych nawozów

2 Festiwal Miodu - Miodobranie w Katowicach 2016