Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Odstojnik do Miodu Nierdzewny 35L z Sitem i Pokrywą Kwasówka


cena: 399zł
Zapraszam do naszego sklepu internetowego www.wicerej.pl

Posiadam w sprzedaży nowe odstojniki do miodu nierdzewne kwasoodporne o pojemności 35 litrów, wyposażone w okrągłe sito i pokrywę. Odstojnik na Miód 35L ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304 wraz z okrągłym, jednoczęściowym sitem do miodu wykonanym ze stali nierdzewnej.

Odstojnik do miodu ze stali nierdzewnej AISI 304 (kwasoodporna) o pojemności 35 L. Posiada zawór klapkowy nierdzewny wspawany na wysokości dna, jednoczęściowe sito nierdzewne, pokrywę nierdzewną, oraz uchwyty do przenoszenia.

Materiał:
• Zbiornik - stal nierdzewna AISI 304 (kwasoodporna), grubość blachy: płaszcz i dno - 0,6mm
• Zawór wspawany - stal nierdzewna AISI 304 (kwasoodporna)
• Pokrywa - stal nierdzewna
• Sito stal nierdzewna AISI 304 (kwasoodporna) , średnica 30,5cm, siatka prosta - oczko drobne.
• Uchwyt - stal powlekana proszkowo.

• Odstojnik przeznaczony jest do przechowywania miodu.
• Może być również używany do przechowywania płynów spożywczych (woda, mleko, masło, itp.).
• Zawór klapkowy ułatwia zlewanie miodu lub innych substancji płynnych.

•Pojemność wsadu - 35 L (jest to maksymalna pojemność wsadu pod pokrywkę)
• Średnica - 31 cm
• Wysokość – 48,5 cm
• Waga – 4,5 kg
• Materiał stal nierdzewna AISI 304

Istnieje możliwość wysyłki na wskazany adres dowolnej ilości
Zapraszam do naszego sklepu internetowego wicerej.pl
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt
Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych ogłoszeń: miodarki, topiarki do wosku, stoły do odsklepiania, dłuta, zasuwki, dyfuzor, podkarmiaczki, skrzynki transportowe, poduszki ocieplające do uli, rękawice pszczelarskie, bluzy pszczelarskie i inne.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 434

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (07 Sierpnia 2023)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:



  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Pyłek kwiatowy a pyłek pszczeli

Smotrawa okazała - roślina miododajna

Propolis - produkt pszczeli

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom