Portal Pszczelarski

[Współpraca] Windykacja należności


Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności to grupa specjalistów, których atutami są wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje w zakresie windykacji należności. Skuteczność oraz rzetelność w prowadzeniu spraw to nasze atuty, dzięki którym staliśmy się jedną z najlepszych firm windykacyjnych na rynku. Jesteśmy zespołem, który pomoże Tobie odzyskać należne Tobie pieniądze - nie tylko na Dolnym śląsku, lecz w całym kraju.

Zakres świadczonych przez nas usług to:

Windykacja należności
wycena wierzytelności
Zakup wierzytelności

Skontaktuj się z nami i odzyskaj swoje pieniądze!

Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. k.
KRS: 0000445814
NIP: 8971786935

kontakt
+48 (71) 788 85 91
biuro@dkow.pl
http://www.windykacja-dkow.pl/

adres
ul. Czysta 4
50-013 Wrocław

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 941

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (08 Czerwca 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.