Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

[Sprzedam] Przyjmę rodzinę pszczelą. Odziedziczylem po tacie 5 uli


Witam. Odziedziczylem po tacie 4 ule i tata zbudował 3 ule japońskie. Chętnie przyjmę rodziny do zasiedlenia jak ktoś ma za dużo. Moja przygoda pszczelarska właśnie się zaczyna i nie ukrywam uczę się szybko ponieważ z tego jednego ula co odziedIczylem tydzień temu wyroiła się rodzinka i ma się dobrze. Mój telefon 501 674 028 przyjadę jak ktoś ma na oddanie.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 656

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Czerwca 2023)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.

BeePower – Be or not to be, depends on a bee!

Opowiemy faktów full, jak w biznesie działa ul

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.